Çözüldü PUBG ayarları iki hesapta da aynı oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Osman Güney

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarımda iki farklı Steam hesabı bulunmakta ve ikisinde de PUBG oynanmakta ama birinde hangi ayarı yaparsam diğerinde de aynı ayar oluyor.

Çözüm
Yardım edebilecek birisi yok mu?
Gayet normal bu durum, çünkü hesaba değil bilgisayara kaydediyor. Eğer kendi hesabına ayarları kaydetmek istiyorsan ayarlarda sağ alttan ayarları kaydet bölümü var, oradan kaydedebilirsin. Sonra o ayarları kullanmak istediğinde ise yükle diyerek hesaba kaydettiğin ayarları uygulayabilirsin.
Sanırım ayarları hesaba değil bilgisayara kaydediyor. Fazla bilgim olmadığı için başka birşey söylemem daha önce neredeyse hiç oynamadım.

Yardım edebilecek birisi yok mu?
Gayet normal bu durum, çünkü hesaba değil bilgisayara kaydediyor. Eğer kendi hesabına ayarları kaydetmek istiyorsan ayarlarda sağ alttan ayarları kaydet bölümü var, oradan kaydedebilirsin. Sonra o ayarları kullanmak istediğinde ise yükle diyerek hesaba kaydettiğin ayarları uygulayabilirsin.

Çözüm

Yani bir hesapta ayar yapmak için diğer hesaptaki ayarlarımı kaydetmem mi gerekiyor?

Yani bir hesapta ayar yapmak için diğer hesaptaki ayarlarımı kaydetmem mi gerekiyor?
Tam anlamadım. Oyundaki ayarlarını sağ alttan kaydedersen o hesaba kaydetmiş oluyorsun. Ama diğer hesaba geçince en son kalan ayarlar aktif olur oyunda. Sağ alttan yükle diyerek o hesaptaki ayarları oyuna uygularsın. Her hesap değiştirince bunu yapmalısın eğer o hesaba özel ayarlarla oynayacaksan.

Tam anlamadım. Oyundaki ayarlarını sağ alttan kaydedersen o hesaba kaydetmiş oluyorsun. Ama diğer hesaba geçince en son kalan ayarlar aktif olur oyunda. Sağ alttan yükle diyecek o hesaptaki ayarları oyuna uygularsın. Her hesap değiştirince bunu yapmalısın eğer o hesaba özel ayarlarla oynayacaksan.

Tamamdır teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı