PUBG Battlegrounds Plus alınır mı?

SLAYER15

Hectopat
Merhaba. Bir arkadaşım PUBG'de dereceli maç için olan rankımız gümüşte olsa bile sezon sonunda en az 20 TL'lik eşyalar verdiğini söyledi. Hem hile gelme ihtimalî de çok fazla düşer. Eğer fiyatını çıkartırsa bile almayı düşünüyorum (çok çok uzun bir sürede değilse, 2 yıl gibi). Gerçekten her sezon böyle eşyalar veriyor mu? Bunu sorma sebeplerimden birisi de derecesiz solo girdiğimde çok fazla 500 seviye kişiyle karşılaşmam. Gerçi duo, squad ve 4 kişilikte de çok fazla 500 seviye kişi görüyorum. Bunlarda biraz daha normal karşılıyorum fakat bir sürü yabancı var ve dolar, euro kullanılan ülkelerde yaklaşık 12.99 dolar/euro'ya alınabiliyor. Bu yabancıların hepsi refah seviyesi düşük ülkelerde yaşamıyorlar herhalde. Yabancı dediklerim isimlerine göre. 500 seviye dememden kasıtsa plus sahibi kişiler, çünkü oyun bedava olalı 10 ay oldu ve sanıyorum ki her gün saatlerce oynamadıktan sonra 500 seviye olması zor, yani çoğu 500 seviye kişi plus sahibi diye düşünerek söyledim. Cevaplarınız için teşekkürler.

Düzenleme: PUBG Battlegrounds Plus şu anda yaklaşık 241 TL.

Dereceli oynayacaksan alabilirsin. 10 ayda 500 Level rahat kasılabilir. Bir çok kişi yeni hesap açıp kastı. Şu an yanlış bilmiyorsam kendi MMR puanına yakın kişiler geliyor maçlarına.

2 sezondur dereceli kasmıyorum. Önceden sadece paraşüt veriyordu. 20 TL'lik ödül için emin değilim.

Alınmaz dostum. Oyun kalitesi yerlerde artık. E-sporunda değilsen oyun bomboş. 1.5 sene önce bıraktım, geçen hafta tekrar bi gireyim dedim de ranked'ı da daha ilk circle kapanmadan 20 kişi kalıyor. Hiç tavsiye etmem.

Valla kanka ben aldım 190 liraya 13 dolardı ocak ayındaydık sanırsam. Niye aldım belki harita seçme özelliği plusta vardır diye o da yokmuş hiçbir işe yaramadı. Dereceli maç desen solo oynadığım için oyun bulmuyor falan. Ben bi yararını görmedim. Sağ üstte Plus etkinleştirildi yazıyor sadece.

Valla kanka ben aldım 190 liraya 13 dolardı ocak ayındaydık sanırsam. Niye aldım belki harita seçme özelliği plusta vardır diye o da yokmuş hiçbir işe yaramadı. Dereceli maç desen solo oynadığım için oyun bulmuyor falan. Ben bi yararını görmedim. Sağ üstte Plus etkinleştirildi yazıyor sadece.
Dereceli maç kısmna gelince squad ve 4 kişilik var, sanırsam siz başka oyuncularla eşleşmeye çalıştığınızdan bulmuyor. Ben belki squad girebilirim ve 2 arkadaşımda daha var, bu yüzden maç bulmama sorunu pek yaşamam. Şu anda da 13 dolar fakat o zamanki kur ile şu anki kur arasında yaklaşık 4 TL fark var sanırım :D Derecelide rankınızı açtıysanız sezon sonu ne gibi eşyalar düştü ve rankınız neydi? Harita seçme özelliğini ben de düşündüm fakat harita seçme olursa azınlığın sevdiği haritalarda maç bulması uzun sürerdi.

Dereceli maç kısmna gelince squad ve 4 kişilik var, sanırsam siz başka oyuncularla eşleşmeye çalıştığınızdan bulmuyor. Ben belki squad girebilirim ve 2 arkadaşımda daha var, bu yüzden maç bulmama sorunu pek yaşamam. Şu anda da 13 dolar fakat o zamanki kur ile şu anki kur arasında yaklaşık 4 TL fark var sanırım :D Derecelide rankınızı açtıysanız sezon sonu ne gibi eşyalar düştü ve rankınız neydi? Harita seçme özelliğini ben de düşündüm fakat harita seçme olursa azınlığın sevdiği haritalarda maç bulması uzun sürerdi.
Zaten harita seçmeyi o yüzden kaldırdılar ama hala saçma sapan 2 harita var oyunda ve daha beğenen birini görmedim o haritaları. Sen 4-6 aylık bir süreçte 20 TL kazanmak için 200 küsür tl vereceksen, yatırım yaptığını mı sanıyosun o u anlamadım ? Sen almak istiyosun ve destek arıyosun sadece. Al geç dostum, düşünme bile :)

Zaten harita seçmeyi o yüzden kaldırdılar ama hala saçma sapan 2 harita var oyunda ve daha beğenen birini görmedim o haritaları. Sen 4-6 aylık bir süreçte 20 TL kazanmak için 200 küsür tl vereceksen, yatırım yaptığını mı sanıyosun o u anlamadım ? Sen almak istiyosun ve destek arıyosun sadece. Al geç dostum, düşünme bile :)
Almak istiyorum fakat yatırım yapmak için değil. Bir konuda daha görmüştüm, bir kişi "70 TL'ye aldım ve şu ana kadar bana 500 TL kazandırdı" yazmıştı. Ama bunu yazan arkadaşın rankı çok yüksektir belki, diye düşünerek başkalarına da sormak istedim. 241 TL vereceksem ve bana kazandıracağı tek şey dereceli maç girmek, vereceği birkaç eşya ve 1300 g-coin olacaksa pek alasım gelmiyor.

Almak istiyorum fakat yatırım yapmak için değil. Bir konuda daha görmüştüm, bir kişi "70 TL'ye aldım ve şu ana kadar bana 500 TL kazandırdı" yazmıştı. Ama bunu yazan arkadaşın rankı çok yüksektir belki, diye düşünerek başkalarına da sormak istedim. 241 TL vereceksem ve bana kazandıracağı tek şey dereceli maç girmek, vereceği birkaç eşya ve 1300 g-coin olacaksa pek alasım gelmiyor.

Eşya düşürme mantığı tamamen şans. Ben geçen gün bi kutu açtım 70 TL'lik eşya çıktı. Oyun içinde kutu açıyorsun veya sandık şansına kalmış.

Hiç prime olmayan hesabımda özel m24 çıkmıştı. Düzenli oynayarak BP kasarak kutular açabilirsin ve kazanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı