PUBG: Battlegrounds Ücretsiz Oluyor

Evet. Fortnite bozmuyor. Ama oyundan anlamayanlar "Velet oyunu" diyor.
Teşekkürler. Böyle düşünen insanlara rastlamak güzel ya. Beceremeyince velet oyunu diyorlar, ağırlıkta olabilir ama değil. Bende mükemmellim demiyorum ama hiç bir zaman da aşağılamadım. Aksine farklı farklı sezonlarda eğleniyorum.

CoD ve BF'de gerçekçilik yok haklısınız. (PUBG'de de çok yok gerçi.) Bence BF'ye bu zevk katıyor. O eski bflerin kaos ortamı mükemmel. Gerçekçi yapmaya çalışsalardı muhtemelen o kaos ortamı olmayacaktı veya daha kötü olacaktı. CoD zaten her sene çıkan koridorlarda bot öldürme oyunu.

PUBG'de nasıl gerçekçilik yok ya? Atmosferinden tut haritasına her şeyi iyi. Ve hikâyesi de çok büyüdü, CoD gibi değil. CoD artık seninde dediğin gibi saçma sapan bot öldürme oyunu. Online bir oyuna hikâye yapmak kolay değil fakat PUBG iki oyunda birden (New state Mobile devamı PUBG nin) güzelce yürütüyor. Hem şimdiki hem gelecek zamanda.

PUBG'de nasıl gerçekçilik yok ya? Atmosferinden tut haritasına her şeyi iyi. Ve hikâyesi de çok büyüdü, CoD gibi değil. CoD artık seninde dediğin gibi saçma sapan bot öldürme oyunu. Online bir oyuna hikâye yapmak kolay değil fakat PUBG iki oyunda birden (New state Mobile devamı PUBG nin) güzelce yürütüyor. Hem şimdiki hem gelecek zamanda.

Doğru aslında. Ama kitlesi berbat. BF'ye kaos ortamı da zevk katıyor hocam. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı