PUBG: Battlegrounds Ücretsiz Oldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
PUBG: Battlegrounds

Aralık ayı içerisinde popüler battle royale oyunu PUBG: Battlegrounds’ın 12 Ocak tarihi itibarıyla aynı rakipleri Apex Legends ve Fortnite gibi oynaması ücretsiz hale getirileceği açıklanmıştı. Ve 37 saatlik uzun bir bakımın ardından PUBG: Battlegrounds, bugün oynaması ücretsiz bir şekilde yeniden yayına alındı. Oyunun artık çoğu modu içeren ücretsiz bir temel sürümü var. Ancak dereceli ya […]

Devamı: PUBG: Battlegrounds Ücretsiz Oldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bedava olsa bile pek iyi değil zamanında paralı almıştım sonrasında Warzone'yi denemiştim Warzone bin basar bence PUBG zaten en son girdiğimde çok sıkıntılıydı şimdi de öyleyse hiç oynanmaz.

Oyunu birkaç hafta önce satın alıp indirdikten sonra iade ettim. Ücretsiz olduğunda direkt girerim diye. Ama tekrardan 36 GB indiriyor şu an. :cry:

PUBG: Battlegrounds

Aralık ayı içerisinde popüler battle royale oyunu PUBG: Battlegrounds’ın 12 Ocak tarihi itibarıyla aynı rakipleri Apex Legends ve Fortnite gibi oynaması ücretsiz hale getirileceği açıklanmıştı. Ve 37 saatlik uzun bir bakımın ardından PUBG: Battlegrounds, bugün oynaması ücretsiz bir şekilde yeniden yayına alındı. Oyunun artık çoğu modu içeren ücretsiz bir temel sürümü var. Ancak dereceli ya […]

Devamı: PUBG: Battlegrounds Ücretsiz Oldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
İade talebinde bulundum. Paramı verin la diye. :) Zaten 1-2 saat oynayıp salmıştım.

1642003534276.png

80 level olunca ücretsiz olarak ranked modu mu açılıyor? Yoksa illa PLUS+ satın alıp sonra 80 levele kasmamız mı lazım?

Bu oyun 1 TL olsa da almazdım zamanında gidip aldım ve 70 saat anca oynadım şahsen zevkli değil. Bu arada parayla alanlara CS:GO seçkin gibi bir şey verilecekti galiba sadece öyle duydum.

Yeni konular

Geri
Yukarı