Çözüldü PUBG "BattlEye: Corrupted Memory" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

msbekar

Femtopat
Daha fazla  
GTX 1060 6 GB ekran kartı, 16 GB RAM, AMD işlemci kullanıyorum, tahminimce 26 Ocak tarihinde gelen ekran kartı güncellemesinden sonra, oyuncu bekleme ekranında 15-20 saniye kadar kaldıktan sonra bu hatayı alıp oyundan düşüyorum. Oyunu sildim tekrar yükledim, BattlEye hizmetini sildim tekrar yükledim. Yakın zamanda CCleaner ile registry dosyaları üstünde düzeltmeler yapmıştım; ben değil, program yapmıştı tabii. Kimisini sildi kimisini düzenledi. Şu an aldığım hata acaba registry dosyaları ile alakalı mıdır diye yedeklediğime geri döndüm, yine düzelmedi. Ekran kartımı eski sürüme döndürmek istedim ancak orada da enteresan bir sorun var, NVIDIA sürücüler sayfası çalışmıyor. Yardımlarınıza açığım.

Çözüm
Oyuna gelen 6 küsür GB güncelleme sonrası sorun düzeldi, meçhul bir hata olarak tarihte yerini almış oldu.
Dragon Center yükledikten sonra almaya başladığım hatadır forumda aranırken bunu kaldırdım ve sorunum çözüldü. Daha öncesinden böyle bir hata almıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı