Çözüldü PUBG CD Key ile mağazada satın alım farkı var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alfirk

Kilopat
Merhaba, Oynasana.com'dan PUBG satın aldım. Aslında direk Steam mağazadan satın alacaktım ama pahalıydı ve bende Oynasa.com'dan çok iyi bir fiyata aldım. Pin'i girdim ve başarılı bir şekilde oyun kütüphaneme eklendi hatta mağazaya girip PUBG yazdıktan sonra bu oyun kütüphanenizde var diyor sorun yok fakat Steam mağazadan alsaydım daha iyi mi olurdu?

Yani ilerde herhangi bir sorun olur mu? Mesela şimdi ben hangi serverda oynayacağım, Avrupa mı bilemiyorum. Yani mağazadan alsaydım içim rahat olacaktı ama sanki şimdi güvenemiyorum, yani aynı mağazadaki oyun değil mi?

Mesela arkadaşım mağazadan satın aldı, yine aynı şekilde beraber oynayabilir miyiz ikimizin oyunu da aynı mı ping olur mu yani pin ile mağaza aynı mıdır? Mağazadan oyunu satın alanlar ile ve yayıncıların oynadığı oyun ile benimki aynı mı?

Yani sırf bu yüzden kaç senelik hesabımı silip yeni hesaba geçmek istiyorum gerek var mı?

Çözüm
Hiçbir sıkıntı olmaz güvenle kullanabilirsiniz içiniz rahat olsun mağazadan alınmış ile herhangi bir farkı yok şuan sizinkinin.
Gerek yok. Pinin yanında GLOBAL yazıyorsa sorun yoktur, farklı sunuculara atabilir. Arkadaşınızla aynı pingi alamayabilirsiniz fakat bunun oyunla alakası yok, internetinizle alakası var. Bunlar dışında herhangi bir sorun yok. İyi eğlenceler :)

Gerek yok. Pinin yanında GLOBAL yazıyorsa sorun yoktur, farklı sunuculara atabilir. Arkadaşınızla aynı pingi alamayabilirsiniz fakat bunun oyunla alakası yok, internetinizle alakası var. Bunlar dışında herhangi bir sorun yok. İyi eğlenceler :)
Hiçbir sıkıntı olmaz güvenle kullanabilirsiniz içiniz rahat olsun mağazadan alınmış ile herhangi bir farkı yok şuan sizinkinin.
:) O zaman çok iyi ya sevindim çok teşekkürler. :)
Hocam Pinin yanında Global yazmıyor göremedim ama neyse sorun değil ya birde Steam hesap ayrıntılarında PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS - Turkey Retail Keys yazıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı