Çözüldü PUBG çökme Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

demir1212

Decapat
Arkadaşlar Windows 10 son sürüm kullanıyorum. PUBG'ye girerken oyuna giriyorum 2-3 dk. sonra oyun takılıyor ve crash reporter açılıyor lütfen yardım edin.

Çözüm
Hataya dair rapor ve ekran görüntüsü paylaşır mısınız?

@Recep Baltaş

Abi konuyla ilgilenip cevap verdiğin için teşekkür ederim. Problem ekran kartında (MSI RTX 2070 Gaming Z) garantiye gönderdim, problem yok bakımları yapıldı deyip geri yolladılar. Sonra ekran kartını birden çok farklı sistemde denedim hepsinde PUBG'de hata verdi sonra tekrar garantiye yolladım. Lütfen ekran kartımı PUBG'de deneyin dedim, denemişler onlarda da hata vermiş sürekli ve para iadesi yaptılar. Bende ASUS ROG STRİX OC 8GB AMD RX580'e denemek istedim hayat şimdi daha güzel :) Durum böyle sonuçlandı abi. Teşekkürler.
Arkadaşlar Windows 10 son sürüm kullanıyorum. PUBG'ye girerken oyuna giriyorum 2-3 dk. Sonra oyun takılıyor ve crash reporter açılıyor .

Bende de aynı sorun var her 3, 5 oyunda bir oyun çöküyor tekrar girdiğimde bozulmuş oluyor. Yanlızca oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayıp bilgisayarı yeniden başlattığım da çözüm oluyor. Kalıcı bir çözüm bana da gerek. Benim sistemim de;

Win10
i7-7700HQ
4 GB ekran kartı
950M GeForce
16 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı problemi ben de bugün itibari ile yaşamaya başladım.

• Ryzen 2600X
  • MSI 2070 Gaming Z
  • Corsair 16 GB 3000MHz RAM
  • 240GB M.2

Herhangi bir owerlock yapılmadı bugüne kadar her şey güzeldi hatta ben oyunu sildim tekrar yükledim bugün ve hata hala devam ediyor.

Oyuna giriyorum 5 10 dk oynuyorum ilk mesajı yazan arkadaştaki hatayı alıyorum. Ondan sonra Steam'dan dosyaları doğrula diyorum her seferinde 1 dosya eksik diyor indiriyor oyuna giriyorum yine aynı.
Recep Baltaş ve Ali Güngör abilerim yardım lütfen. Ryzen 2600X, MSI 2070 Gaming Z, Corsair 16 GB 3000MHz RAM, 240GB M.2 PUBG çökme hatası alıyorum, öncesinde oyuna ilk girdiğimde bunu (.net Framework 3.5 (.net 2.0 ve 3.0 içerir)) yükle diye oyundan atıyor. Yüklüyorum oyuna giriyorum bu seferde oyunun içindeyken bir anda crash hatası veriyor. Ne yaptıysam olmadı. Herhangi bir owerlock yapılmadı bugüne kadar her şey güzeldi hatta ben oyunu sildim tekrar yükledim bugün ve hata hala devam ediyor. Oyuna giriyorum 5 10 dk oynuyorum crash hatayı alıyorum ondan sonra Steam'dan dosyaları doğrula diyorum her seferinde 1 dosya eksik diyor indiriyor oyuna giriyorum yine aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:

@Recep Baltaş

Abi konuyla ilgilenip cevap verdiğin için teşekkür ederim. Problem ekran kartında (MSI RTX 2070 Gaming Z) garantiye gönderdim, problem yok bakımları yapıldı deyip geri yolladılar. Sonra ekran kartını birden çok farklı sistemde denedim hepsinde PUBG'de hata verdi sonra tekrar garantiye yolladım. Lütfen ekran kartımı PUBG'de deneyin dedim, denemişler onlarda da hata vermiş sürekli ve para iadesi yaptılar. Bende ASUS ROG STRİX OC 8GB AMD RX580'e denemek istedim hayat şimdi daha güzel :) Durum böyle sonuçlandı abi. Teşekkürler.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı