Çözüm PUBG crash sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Orkun Akar

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 3 gündür araştırdığım bir hata. Technopat Sosyal'de de çözümünü bulamadım. MSI Afterburner'ı sıfırladım yine olmadı. Kaldırıp yeniden kurdum ve hala çözülmedi. Youtube'da bu videoya rastladım, adamın gösterdiklerini yapın ancak dediği gibi formata gerek yok sadece ''gpedit.msc'' kısmından yola çıkın.
Ben defer sekmesini bulamadım diğer 2 sekmeyi yapınca oldu.
Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kusura bakma ben denedim açıldı yoksa clickbait falan değil.
Yaklaşık 3 gündür araştırdığım bir hata. Technopat Sosyal'de de çözümünü bulamadım. MSI Afterburner'ı sıfırladım yine olmadı. Kaldırıp yeniden kurdum ve hala çözülmedi. Youtube'da bu videoya rastladım, adamın gösterdiklerini yapın ancak dediği gibi formata gerek yok sadece ''gpedit.msc'' kısmından yola çıkın.
Ben defer sekmesini bulamadım diğer 2 sekmeyi yapınca oldu.
Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar bu çözüm bazı pc lerde olmuyor FORMAT kesin çözüm oldu ama sıfır atmanız lazım,diğer biligsayarım yedeklediğim oyunlarda aynı hatayı verdi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı