Çözüldü PUBG Dokular Yüklenmiyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Butschi

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Oyunu yine de oynatıyor fakat, 4 GB RAM'le oynadığım için FPS droplarda oluyor tabi ki oyunda. İleride 4 GB RAM daha ekleyeceğim. Fakat sorun RAM mi veya SSD almak mı çözemedim. 2-3 dk. beklemem gerekiyor yüklenmesi için.

İşlemcim ve Ekran Kartım : Xeon E5450, R7 250

Resmi internetten buldum, aynısı oluyor bana da. Sizce sorunu SSD alarak mı çözerim?

maxresdefault.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eski konuyu öne çıkarıyorum biliyorum ama, sorunu 4 GB RAM daha ekleyerek çözdüm.
Vericeğim bağlantıdan sorununu çözebilirsin aynısı benim başımada geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eski konuyu öne çıkarıyorum biliyorum ama, sorunu 4 GB RAM daha ekleyerek çözdüm.

Çözüm
Vericeğim bağlantıdan sorununu çözebilirsin aynısı benim başımada geldi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben yaptım fakat olmadı. Sistemim imzamda var. Bende de yere indikten 3 saniye sonra vs. yükleniyor.
Eski konuyu öne çıkarıyorum biliyorum ama, sorunu 4 GB Ram daha ekleyerek çözdüm.
Bende 8 GB RAM var fakat yüklenmesi 3 saniye civarı sürüyor. Sizde hemem yükleniyor mu?

Ben yaptım fakat olmadı. Sistemim imzamda var. Bende de yere indikten 3 saniye sonra vs. yükleniyor.Bende 8 GB RAM var fakat yüklenmesi 3 saniye civarı sürüyor. Sizde hemem yükleniyor mu?

Evet, bende hemen yükleniyor. Fakat oyun yine kasıyor. Ekran kartı sağolsun. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı