Warzone dokular yüklenmiyor

Luna1057

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ilk defa Warzone yükledim ve grafikler en yüksekte sanırsam ekran kartın RX 6700 XT işlemcim R5 3600. Neden böyle bir sorunla karşılaşıyorum acaba? Oyunu Steam'den indirdim. Şimdi dosyaları doğrulamayı deneyeceğim.

Screenshot_3.jpg

Son düzenleme:
Aklıma 3 şey geliyor 1.si dosya doğrulama zaten yapacağım demişsiniz ve yapmışsınızdır da 2.si grafikleri biraz kısmak Full değil de hafif kısıp bir de öyle yükleniyor mu bakmak 3.sü ekran kartı driverini DDU yardımı ile silip tekrar temiz bir kurulum yapıp bakmak bunlardan başka aklıma başka bir şey gelmiyor.

Aklıma 3 şey geliyor 1.si dosya doğrulama zaten yapacağım demişsiniz ve yapmışsınızdır da 2.si grafikleri biraz kısmak Full değil de hafif kısıp bir de öyle yükleniyor mu bakmak 3.sü ekran kartı driverini DDU yardımı ile silip tekrar temiz bir kurulum yapıp bakmak bunlardan başka aklıma başka bir şey gelmiyor.
Dengeli grafiklere aldım hala aynı. Ekran kartını alalı 1 hafta oldu driverlar yeni. HDD'ye kurmuş olabilirim ama ondan dolayı olabilir mi? Bende tam hatırlamıyorum çünkü diskin ne olduğunu.

Masaüstü PC'lerde var mı bilmiyorum ama güç yönetimlerinde yüksek performansa alma varsa öyle deneyin eğer bu da olmazsa aklıma başka hiçbir şey gelmiyor hocam kusura bakmayın.

Geri
Yukarı