PUBG Mobile FPS düşüşü

yaagzrmkc

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
S7 Edge'den oynuyorum. Normalde 30FPS almam gerekirken bazı zamanlarda normalde 15, adam gelince 1'de kadar düşüyor. Bu neden oluyor biliyor musunuz?

Çok önermesemde GFX Tool kullanabilirsiniz ama oyundan banlanma ihtimaliniz var. Youtube'de bazı videolar var @Darth.Vader hocamın attığı gibi videolar. O tür videolardaki ayarları yaparak FPS'nizi artırabilirsiniz. Game Booster gibi programlar kullanmayınız, FPS arttırmak yerine telefonda boş yer kaplıyor ve işlemci ve ram kullanıyor.

Çok önermesemde GFX Tool kullanabilirsiniz ama oyundan banlanma ihtimaliniz var. Youtube'de bazı videolar var @Darth.Vader hocamın attığı gibi videolar. O tür videolardaki ayarları yaparak FPS'nizi artırabilirsiniz. Game Booster gibi programlar kullanmayınız, FPS arttırmak yerine telefonda boş yer kaplıyor ve işlemci ve ram kullanıyor.
GFX Tool kullanmayı çok düşündüm ancak hesapla turnuvaya girdiğim için 10 gün ban atmak yerine 10 yıl ban atabilirler diye hiç indirmedim. Bu videodakileri bugün deneyeceğim. Peki FPS sayacı nasıl açılıyor biliyor musunuz?

GFX Tool kullanmayı çok düşündüm ancak hesapla turnuvaya girdiğim için 10 gün ban atmak yerine 10 yıl ban atabilirler diye hiç indirmedim. Bu videodakileri bugün deneyeceğim. Peki FPS sayacı nasıl açılıyor biliyor musunuz?

Başka programlarla yapılabilir diye biliyorum. Aslında FPS'in 30 olduğunu anlayabilirsiniz rahatlıkla. Bazı ayarlar yaparak sabit 30 FPS olabilir ama bazen yırtılmalar ya da 25 FPS'ye falan düşebilir. Eski cihazlarla Battle Royale oyunları oynamak, hatta oyun oynamak çok sıkıntı. Isınma, kasma, yırtılma vs.

GFX tool kullanmayı çok düşündüm ancak hesapla turnuvaya girdiğim için 10 gün ban atmak yerine 10 yıl ban atabilirler diye hiç indirmedim. Bu videodakileri bugün deneyeceğim. Peki FPS sayacı nasıl açılıyor biliyor musunuz?

Samsung cihazlarda Galaxy Store'dan oyun eklentilerini indirin Samsung'un kendi uygulamasi oyun içinde size FPS islemci ve GPU kullanim degerlerini ve sıcaklığı gösterecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı