PUBG Gameloop emulator kasma sorunu

farukmlg

Centipat
Merhaba, PUBG için gameloop emulator indirdim kasma, takılma, ani FPS düşüşü yaşıyorum. Ne yapsam bir türlü akıcı olmuyor Tavsiye edeceğiniz en iyi emulator hangisi sizce?
Sistem özellikleri
  • AMD Ryzen 5 2600X
  • Gigabyte B450M S2H
  • Corsair Vengeance 16 GB DDR4 3000 MHz
  • Zotac Gaming GTX 1660 Super Twin fan 6 GB
  • Apacer 480 GB SSD

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Update'den güncelleştirmeleri denetleyin sonra sol altta arama kısmına aygıt yöneticisi yazın görüntü bağdaştırıcılarına gelerek ekran kartınızı seçin sürücü kısmına gelip sürücüyü güncelleştir seçeneğini seçin ardından görüntü ayarlarınızı bu şekilde yapın. Oyun içinden de kare hızını aşırıya grafikleri de akıcıya alın.

Dosya Ekleri

• 4.png
    4.png
    11,3 KB · Görüntüleme: 391
  • Adsız.png
    Adsız.png
    14,1 KB · Görüntüleme: 441
1-) Hocam oyun ayarlarını akıcı ve ekstrem yapın.
2-) Gameloop ayarlarında oyun kısmına tıklayıp sd seçip akıcı yapın.
3-) Gameloop ayarlarına tekrar girin ve en üst kısma girin ve orada 3. madde olsa gerek ama tam emin değilim dahili ekran kartı kullanma seçeneği olsa gerek onu aktif edin.

Arkadaşlar, bu videodaki yöntemlerle kasma sorunu %100 çözülüyor.

uygulayıp teşekkürlerini bekliyoreee :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyununuzun Kasmamasını istiyorsanız hep düşük ayarlarda oynayın
Efendim, adam zaten sistemim kaldıracak diyor. Bu emulator ile alakalı. Sizin dediğiniz gibi birşey yapsa nafile. Hiçbirşey değişmeyecek. Lütfen denemeden cevaplamayın. Youtube dan bakabilir. Ayarları düşürüp, hem kasma hemde göz kanatıcı grafikleri görmeye gerek yok.

Geri
Yukarı