PUBG GFX telefona zarar verir mi?

Frzoom

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar.
Bundan önce bir kere daha konu açtım ama doğru düzgün cevap alamadım bu işlerden anlayanlar cevap verirse sevinirim. Soru başlıkta gördüğünüz gibi telefonum Redmi Note 8 GFX telefonun donanımına zarar verir mi? Şu an da 30 FPS oynuyorum. Redmi Note 8 Pro da 60 FPS oynatıyor ama bunda 30 FPS. Çimleri kaldırma Config falan yapmayacağım sadece FPS yükselecek. Bir kere denedim güzel çalışıyor. Cevaplar için teşekkürler.

Arkadaşlar selamlar.
Bundan önce bir kere daha konu açtım ama doğru düzgün cevap alamadım bu işlerden anlayanlar cevap verirse sevinirim. Soru başlıkta gördüğünüz gibi telefonum Redmi Note 8 GFX telefonun donanımına zarar verir mi? Şu an da 30 FPS oynuyorum. Redmi Note 8 Pro da 60 FPS oynatıyor ama bunda 30 FPS. Çimleri kaldırma Config falan yapmayacağım sadece FPS yükselecek. Bir kere denedim güzel çalışıyor. Cevaplar için teşekkürler.

Telefon daha çok ısınır ve şarjın daha hızlı biter.

İşlemciye gereğinden fazla yüklenir diye düşünüyorum. Çünkü Pubg zaten en yüksek seviyeyi söylüyor ve siz daha da üstüne çıkmaya çalışıyorsunuz.

İşlemciye gereğinden fazla yüklenir diye düşünüyorum. Çünkü PUBG zaten en yüksek seviyeyi söylüyor ve siz daha da üstüne çıkmaya çalışıyorsunuz.

Optimizasyon yapmaya üşendikleri için saçma sapan FPS kilitleri koyuyorlar.

Pubgm'de en düşük grafikte 30 FPS veren Redmi Note 8 CoD Mobile'de en yüksek ayarda 30 FPS veriyorsa sorun cihazda değil oyundadır.

Geri
Yukarı