Redmi Note 8 GFX kullanmak telefona zarar verir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam evet 720G 60 FPS olabilirdi. Ama 665 olmaz. Ben hiçbir oyunda GFX kullanılmasını önermem telefona yazık.

30 FPS destekliyor ne 60'ı?
Hocam ben 720G ile Hdr 60 Fps oynuyorum GFX tool ile telefon anca zorlanıyor ama kasma yok.
Hocam ben 720G ile Hdr 60 Fps oynuyorum GFX tool ile telefon anca zorlanıyor ama kasma yok.
35 derece üstüne çıkmıyor.

Hocam GPU da iyi zaten.

RAM ve yazılım.

Hocam GPU da iyi zaten.

PUBG zor bir oyun optimizasyon bakımından. Yazılım çok etkiler kağıt üzerindeki özellikleri kullanmanızı etkiler. MIUI vs Samsung arada dağlar kadar fark var. IPhone'nun da oyunlarda iyi olması 2 etkene bağlı zaten işlemci ve yazılım. Bu telefonda işlemci zaten alt-orta düzey bir de MIUI yazılımından kaybediyor. Bu telefonda 60 FPS açsanız bile 60 FPS kendisi veren cihazla karşılaştırdığınızda 60 FPS'nin sadece süs olduğunu görürsünüz.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 saate yakın GFX açık 60 FPS akıcı da oynadım sıcaklık maksimum 40 oldu ayrica pil tasarrufu açıktı drop vs olmadı.
GFX kapalı iken sıcaklık maksimum 37-38
Şimdi 40 FPS de deneyeceğim sonuçları yazarım.
2 saate yakın GFX açık 60 FPS akıcı da oynadım sıcaklık maksimum 40 oldu ayrica pil tasarrufu açıktı drop vs olmadı.
GFX kapalı iken sıcaklık maksimum 37-38
Şimdi 40 FPS de deneyeceğim sonuçları yazarım.

40 FPS de oynarken bir kere oyundan attı bende sildim zaten 30 FPS neyime yetmiyor sanki profesyonel oynuyoruz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı