PUBG gibi oyun önerisi

friedkin

Hectopat
PUBG'ye benzeyen, multiplayer oyananbilen ama PUBG kadar zor olmayan bir oyun arıyorum, PUBG'yi 2 yıldır oynuyorum hala istediğim kadar Pro oynayamıyorum, adamlar tazı gibi, oynadıkça sinir oluyorum giderek, benim bildiğim oyun eğlenmek için oynanır ama PUBG'de hemen ölünce insan daha da sinir oluyor. Ben pek zannetmiyorum ama yine de sorayım, böyle eğlenceli bir oyun öneriniz var mı?

O da doğru ya, işi gücü olmayıp akşama kadar oyun oynayıp oyunda da transa geçmiş gibi kasanlar her oyunda var, ben vakit geçirmek için girip çıkıyorum arada bir ama böyleleri çıkıyor hemen lobiye gönderiyor bizi neşe meşe kalmıyor. Eskiden mesela Call of Duty 2 falan oynardık zorluk seviyesini istersek kısardık önümüze çıkanı keser biçer keyfimiz yerine gelirdi ama online oyunlarda maalesef...

Son düzenleme:
PUBG'ye benzeyen, multiplayer oyananbilen ama PUBG kadar zor olmayan bir oyun arıyorum, PUBG'yi 2 yıldır oynuyorum hala istediğim kadar Pro oynayamıyorum, adamlar tazı gibi, oynadıkça sinir oluyorum giderek, benim bildiğim oyun eğlenmek için oynanır ama PUBG'de hemen ölünce insan daha da sinir oluyor. Ben pek zannetmiyorum ama yine de sorayım, böyle eğlenceli bir oyun öneriniz var mı?

Oyunun adını duymamış olabilirsin. Oyunun adı Bombergrounds: Battle Royale.
Bunlarda oyundan görüntüler
Ek olarak oyun ücretsiz.

Dosya Ekleri

• bandicam 2020-04-14 13-00-16-139.jpg
    bandicam 2020-04-14 13-00-16-139.jpg
    11,9 KB · Görüntüleme: 33
  • bandicam 2020-04-14 13-00-28-199.jpg
    bandicam 2020-04-14 13-00-28-199.jpg
    12,9 KB · Görüntüleme: 35

Online istiyorsan Call of Duty benzeri bir oyuna gec silahlar her zaman daha kolay ama önce singler Player'de normal ve daha sonra hardı bitir ondan sonra multiplayere gir daha kasılmış olursun.

Hocam bunun 2'si 3'ü vs birsürü versiyonu var ve multiplayer için hangisini alacağım? Steam'den link verebilir misiniz?

KNK bu oyun Steam'de falan yok Gamepass'den alabılıyorsun aylık 6 TL gibide ücreti var ama araştırırsan birsürü güzel FPS oyunu var ama ad yapmamış şu an aklıma gelmedi ama onlarada yönelebilirsin.
R6'da güzel söylemeyi unutmuşum bir de Payday serisini oynayabilirsin.

KNK bu oyun Steam'de falan yok Gamepass'den alabılıyorsun aylık 6 TL gibide ücreti var ama araştırırsan birsürü güzel FPS oyunu var ama ad yapmamış şu an aklıma gelmedi ama onlarada yönelebilirsin.
R6'da güzel söylemeyi unutmuşum bir de Payday serisini oynayabilirsin.
steam de aramada birsürü call of duty modern warfare çıkıyor onlardan biri değil mi? ilginç..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı