PUBG hakkında ne düşünüyorsunuz?

A.

Aslında PUBG sürekli yenilik getiriyor neden oyuncu sayısında düşüş var aceba?

Gelişirsin merak etme ben 1 kill alamayan ben solo da ilk 8'e kalıp (diğer herkes 4 kişi) 2 kill aldım.
Skinin gelmesine kesinlikle karşı değilim ama oyunun optimize sorunu ve hile sorunu varken skinin ikinci planda olması lazım bence.

Anti hile yeniliklerini okudun mu? Oyuna anti hile gelmiş 4 5 Haziran'dan beri uygulanıyormuş. Ayrıca ben hiç hileye rastlamadım.

Hile sistemi dereceli gibi.

Steam, Mobile veya Lite hangisini sayarsan say hepsinde yüksek derecelerde olduğum halde hile ile uğraştım. Steam Pubg'yi bıraktıktan sonra Lite'a geçtik 1 yıldır iyiydi fakat son 2-3 aydır hile başmıza dert oldu. Hani makro, speed falan kolay onları alıyoruz artık fakat adamlar arabayla uçmaya başladı.

Ekip konusunda da başından beri 4 kişi ekibiz. Eksik olduğunda da oyundan adam bulmak zor değil. 3 kişi girip ekibe oynayacak adam bulduğumuz çok oldu fakat hile karşısında geliştiricilerin güncelleme getirmeyip Steam'e oyuncu çekmeye çalışlması hoş değil...

Steam, Mobile veya Lite hangisini sayarsan say hepsinde yüksek derecelerde olduğum halde hile ile uğraştım. Steam PUBG'yi bıraktıktan sonra Lite'a geçtik 1 yıldır iyiydi fakat son 2-3 aydır hile başmıza dert oldu. Hani makro, Speed falan kolay onları alıyoruz artık fakat adamlar arabayla uçmaya başladı.

Ekip konusunda da başından beri 4 kişi ekibiz. Eksik olduğunda da oyundan adam bulmak zor değil. 3 kişi girip ekibe oynayacak adam bulduğumuz çok oldu fakat hile karşısında geliştiricilerin güncelleme getirmeyip Steam'e oyuncu çekmeye çalışlması hoş değil...

Bana hile denk gelmiyor ve hile güncellemesine bir bakın derim. Hile gerçekten de gitmiş gibi gözüküyor.

Bana hile denk gelmiyor ve hile güncellemesine bir bakın derim. Hile gerçekten de gitmiş gibi gözüküyor.

1591710701624.png

16 Nisan'da gelen son yazı buydu ki zaten en son 13 Şubat'da yasaklama olmuş. Banlama var fakat onlar otomatik sistem tarafından oluyor. Oyun zaten ücretsiz olduğu için sürekli yeni hesap açıp geliyorlar (random nicklere dikkat edin).

4 aydır güncelleme yokken hangi hile güncellemesinden bahsediyorsun anlamadım 😄 Sen heralde Steam üzerinden konuşuyorsun?

Eki Görüntüle 586930

16 Nisan'da gelen son yazı buydu ki zaten en son 13 şubat'da yasaklama olmuş. Banlama var fakat onlar otomatik sistem tarafından oluyor. Oyun zaten ücretsiz olduğu için sürekli yeni hesap açıp geliyorlar (random nicklere dikkat edin).

4 Aydır güncelleme yokken hangi hile güncellemesinden bahsediyorsun anlamadım 😄 sen herhalde Steam üzerinden konuşuyorsun?

Evet :D.

Keşke başlıkta belirtseydin onu 😅 Steam konusu da şöyle 2-3 milyon kullanıcıdan günümüzde 400-500 bine düştüler. Hile ufak bir etken çünkü yasaklamalar olduğu için tekrar para ödemek istemeyenler oluyor. Steam için oyuncu düşüşü hileden çok içerikler.

Ben Lite yeni çıktığı dönem sıkıldığımdan değişiklik olsun diye bırakmıştım ki yeni bir ekip ile tanışmış oldum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı