PUBG hala oynanır mı?

METANİC

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba oyunu ilk bedava olduğu zamanlarda almıştım ama hiç yükleyip oynamadım. Şu an oynanır mı sizce hile falan var mı? Oynanmayacak derecedeyse 33GB boş yere indirmeyeyim.

Merhaba oyunu ilk bedava olduğu zamanlarda almıştım ama hiç yükleyip oynamadım. Şu an oynanır mı sizce hile falan var mı? Oynanmayacak derecedeyse 33GB boş yere indirmeyeyim.

Profesyonel değilseniz oynanmaz. Geçenlerde bir girdim tek 100 level altı olan tek benim herkes 500 level olmuş mermi kaçıran bir kişi bile yok.

Geçen indirdim herıf bir vurdu nevrim döndü geri sildim.

Oynanmaz.
Çok severek oynadım zamanında. 3-4 sene önce paralı olduğu zamanlar. Geçen indirdim, girdim oyuna. Herkes mito olmuş saçma sapan şeyler gelmiş. Optimizasyon hala sıkıntılı. Oyuncusu az.

Oyun sistemim olmadığı zamanlar çok mükemmel gelirdi, çok oynamak isterdim ama sistemim yetmezdi. Şimdi hayli hayli açacak sistemim var, oyuna girdim ve çok boş, çok sıkıcı geldi....... Ben oynanmaz derim.

Bu arada o yalnızlık hissini Metin 2 PvP sunucularında bile hissetmiyorum. O derece yalnız hissediyorsun kendini. Zaten bot falan da atıyorlar. Ben boş boş haritada gezdikten sonra oyunu bir daha yüklememek üzere sildim.

Geri
Yukarı