PUBG hala oynanır mı?

Teknolojik112

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu Steam'de öylesine dursun diye bedava iken almıştım yani ömrümde hiç oynamadım. Ama gördüğüm kadarıyla artık herkes çok iyi oynuyor sizce tek başıma günde 2-3 maç oynayıp çıkmak için indirmeli miyim?

Oyunu Steam'de öylesine dursun diye bedava iken almıştım yani ömrümde hiç oynamadım. Ama gördüğüm kadarıyla artık herkes çok iyi oynuyor sizce tek başıma günde 2-3 maç oynayıp çıkmak için indirmeli miyim?

Berbat bir oyun.

Hocam bence arkadaşsız olmaz. Rank olmayan maçlar sakin geçiyor ama 1 level oyuncunun karşısına 400-500 level geliyor, bu çok saçma. Günde 2-3 maç atıp çıkabilirsiniz ama pusuda korkabilirsiniz. Eski zevki kalmadı :D

Yani oynayan tayfa gerçekten herhangi bir ülkenin özel kuvvetlerinde aktif asker gibi oynuyorlar. Bot durumu var artık galiba birde hile çoğalmış. Bu üçü bir arada değil 2-3 maç gir-çık yapmak bile strese sokacaktır sizi. Hiç bulaşmayın derim, ha illa meraktan deneyeceğim diyorsanız 1 elden fazla kendinizi strese sokmayın.

Onun yerine Warzone deneyebilirsiniz, Fortnite, Apex Legends en azından PUBG piyasasından daha iyi. Aralarında en sakin ve 2-3 maç oynayacaksanız Fortnite öneririm. Ama aralarında en çok Apex Legends'dan keyif alarak oynuyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı