PUBG hesabı satarken dolandırılmak

berat ceyhan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben PUBG hesabımı satmak istiyordum ve satılığa koydum. Alıcı da çıktı. O zaman bende kart yoktu ve parayı yarın atmasını istedim. Hesabı verdim, adamın telefon numarası falan bende var. Bu işlerden anlayan birileri yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Ben PUBG hesabımı satmak istiyordum ve satılığa koydum. Alıcı da çıktı. O zaman bende kart yoktu ve parayı yarın atmasını istedim. Hesabı verdim, adamın telefon numarası falan bende var. Bu işlerden anlayan birileri yardım edebilir mi?
Hocam parayı almadan neden verdiniz ki? Hocam hesabın giriş bilgileri sizde var mı? Varsa tüm cihazlardan çıkış yap deyip bilgileri değiştirin.

Olmazsa pek bir şey çıkacağını sanmam ama telefon numarasını ilgili yerlere şikayet etmeyi deneyebilirsin.

arkadaşlar merhaba ben PUBG hesabımı satmak istiyordum ve satılığa koydum alıcıda çıktı o zaman da bende kart yoktu ve parayı yarın atmasını istedim hesabı verdim adamın tel no su falan bende var bu işlerden anlayan birileri Allah rızası için yardım edebilir mi tek istediğim bu tek amacım oyundaki emeğim lütfen

Hocam parayı almadan neden verdiniz ki? Hocam hesabın giriş bilgileri sizde var mı? Varsa tüm cihazlardan çıkış yap deyip bilgileri değiştirin.

Olmazsa pek bir şey çıkacağını sanmam ama telefon numarasını ilgili yerlere şikayet etmeyi deneyebilirsin.
hesap gitti girişim yok ama hesap adamın tel no suna bağlı

Yeni konular

Geri
Yukarı