PUBG hesabım çalındı

DurmuşAli33

Zeptopat
Daha fazla  
Hepinize merhaba öncelikle. Benim PUBG hesabıma durup dururken ekrana Samsung isimli bir cihazdan giriş yapıldı dedi. Bende hesabım çalındı diye korktum ve çözüm yolları aramayı denedim. Hiçbiri işe yaramadı derken daha sonra iPhone isimli cihazdan giriş yapıldı ekranı geldi. Ben çıldırma noktasına gelmiştim çünkü elimden hiçbir şey gelmiyordu. Hesabımdaki adamla kuzenimin hesabından konuşmaya başladık. Adam özbekistanlıydı ve anlaşamıyorduk. Bu adamın Türk arkadaşı varmış bize tercümenlik etti. Türk arkadaşı olan adamın dediğine göre bu adam bir siteden hesap almış ve epostayı yazınca benim hesabıma girmiş. Hesabı 900TL'ye almış. Eğer 900 TL verirsen hesabı rahat bırakacağım dedi. İnanın ki ben şu anda o parayı verecek seviyede durumda değilim. Ben şu anda hesabın bağını kaldırmaya çalışıyorum. 7 iş günü içerisinde onaylanırsa hesap bağı silinecek dedi müşteri hizmetleri. Sizin bir öneriniz var mı varsa ne olur yardım edin hesabım çocukluğumdan beri var böyle bir olayla kaybetmek istemiyorum.

Dostum PUBG desteğe yazarak iyi yapmışsın eğer verdiğin bilgiler doğru ise hesabı direkt olarak verirler sana. Benim de yakın zamanda hesabımı çaldılar PUBG desteğe yazdım hemen verdiler hesabı bilgiler doğrulandı yani eğer senin verdiğin bilgiler doğru ise net verirler için rahat olsun.

Ben de Samsung hesabımın şifresini unutmuştum, bana da Samsung destek bir linkle hesabıma girmeyi sağlamıştı mesela.

Evet bildiğim çok kaliteli modlar var. (Oynamıyorum).

UC hilesi falan mı yoksa aim hilesi mi?

Dostum PUBG desteğe yazarak iyi yapmışsın eğer verdiğin bilgiler doğru ise hesabı direkt olarak verirler sana. Benim de yakın zamanda hesabımı çaldılar PUBG desteğe yazdım hemen verdiler hesabı bilgiler doğrulandı yani eğer senin verdiğin bilgiler doğru ise net verirler için rahat olsun.
Teşekkür ederim

Bir de IPad'lere Android cihazlardan daha güvenli derler. Çocuğun hesabını dızlarken Apple neredeydi?
Haklısınız

Yeni konular

Geri
Yukarı