PUBG Mobile hesabım çalındı

KrofeSSionall

Decapat
Daha fazla  
PUBG Mobile'ı ilk çıktığı zamanlarda sezon 3-4 de başladım. Fazlasıyla oynadım hesabımı dizdim. Bir zaman sonra oyun sarmamaya başladı ve uzun bir süre oynamadım. 2-3 seneden fazla oluyor oyunu salalı. Kardeşim arada benim hesaptan giriyordu arkadaşlarına skinlerle hava atmak için, o da uzun bir süre sonra girdi ve hesabın ismini değiştiğini ve maçların oynandığını söyledi. İlk günler çok takmamıştım ama sonra hesaba 2 aşamalı doğrulama girmiş sanırım. E-posta ile giriyorum fakat kod onun telefonuna gidiyor, giremiyorum. Bunu nasıl geri alabilirim acaba?

1706300724827.png

1. Oyuna girip ayarlar butonuna tıklayın.
  2. Burada açılan pencerede destek kısmına tıklayın.
  3. Destek penceresinin sağ üstünde bulunan mesaj butonuna tıklayın.
  4. Açılan mesajlaşma penceresinde mesajlara iki kere “Hesabım Çalındı” yazın.
  5. Çıkan seçim penceresinde hayır yardım etmedi butonuna tıklayın.
  6. Sıradaki seçim de ise Hayır butonuna tıklıyoruz.
  7. Sıradaki seçim için Evet butonuna tıklayın.
  8. Sıradaki seçim için Evet butonuna tıklayın.
  9. Sıradaki seçim de ise istenilen bilgileri girin.

Nasıl alamam hocam hesabı kimseyle paylaşmama rağmen hesabıma erişim sağlayıp e-posta ben de olmasına rağmen iki aşamalı doğrulamayı açmış. Saçmalık.

Ben 2 yıl önce bıraktım o dönemde bile yapıyolardı PUBG oynanacak bir oyun değil artık hesap önemli değil.

1. Oyuna girip ayarlar butonuna tıklayın.
  2. Burada açılan pencerede destek kısmına tıklayın.
  3. Destek penceresinin sağ üstünde bulunan mesaj butonuna tıklayın.
  4. Açılan mesajlaşma penceresinde mesajlara iki kere “hesabım çalındı” yazın.
  5. Çıkan seçim penceresinde hayır yardım etmedi butonuna tıklayın.
  6. Sıradaki seçim de ise hayır butonuna tıklıyoruz.
  7. Sıradaki seçim için evet butonuna tıklayın.
  8. Sıradaki seçim için evet butonuna tıklayın.
  9. Sıradaki seçim de ise istenilen bilgileri girin.

Giriş ekranında böyle bir şey yok guest olarak mı gireyim?

PUBG Mobile'ı ilk çıktığı zamanlarda sezon 3-4 de başladım. Fazlasıyla oynadım hesabımı dizdim. Bir zaman sonra oyun sarmamaya başladı ve uzun bir süre oynamadım. 2-3 seneden fazla oluyor oyunu salalı. Kardeşim arada benim hesaptan giriyordu arkadaşlarına skinlerle hava atmak için, o da uzun bir süre sonra girdi ve hesabın ismini değiştiğini ve maçların oynandığını söyledi. İlk günler çok takmamıştım ama sonra hesaba 2 aşamalı doğrulama girmiş sanırım. E-posta ile giriyorum fakat kod onun telefonuna gidiyor, giremiyorum. Bunu nasıl geri alabilirim acaba?

Eki Görüntüle 2097993

Calan kisi hakkinda savciliktan sucduyrusunda bulun devletimiz elinden geleni yapacaktir.

Yeni konular

Geri
Yukarı