PUBG için 1000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
1000tl

Tornado034

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Max 1000TL bütçem var oynadığım oyun ise Steam PUBG. Şu an kullandım mevcut kulaklık.

Rampage RM-23 agıta siyah USB 7.1​

Kulaklık çok ağır ve suni derisi soyuldu ve kulaklarımı acıtıyor baskıdan. Anakartım da şu.
MSI B550M Pro AM4 DDR4 4600(OC)
Müzik oyun için uygun bir kulaklık arıyorum.
Razer Kraken TE THX bakıyordum daha iyisi vardır belki diye sizlere danışmak istedim.
(Fps oyunlarda güzel ses algılayan kullandınız oyuncu kullaklıkları varmı. Memnun olduğunuz uzun süre kullandınız.)

Son düzenleme:
Herkese merhabalar. Max 1000TL bütçem var oynadığım oyun ise Steam PUBG. Şu an kullandım mevcut kulaklık.

Kulaklık çok ağır ve suni derisi soyuldu ve kulaklarımı acıtıyor baskıdan. Anakartım da şu.
Razer Kraken TE THX bakıyordum daha iyisi vardır belki diye sizlere danışmak istedim.

Imagine wanting to buy headphones for a game that's been long dead and the product you wanna buy costs 1/4 of that countries minimum wage

Bunun kablosuzunu kullandım Blackshark V2 daha iyi geldi bana.
Blackshark v2 ile kraken te thx arasındaki fark nedir
Onu kullanmadım hocam.

(Fps oyunlarda güzel ses algılayan kullandınız oyuncu kullaklıkları varmı. Memnun olduğunuz uzun süre kullandınız.)
Açıkçası çok fazla ses kasmamı gerektirecek oyun oynamadım ama uzun süredir SS Arctis 5 kullanıyorum, kulaklığın en büyük artısı aşırı komforlu olması. Tüm gün de kullansam hiçbir şekilde ağrı yapmıyor ve kafanda olduğunu hissetmiyorsun. Dediğim gibi komfor olarak çok güzel ancak oyun olarak performansını bilmiyorum.

Geri
Yukarı