PUBG İçin Ekran Kartı Önerisi

chnkynk

Centipat
Merhaba arkadaşlar, ekran kartım şu an çok yetersiz kalıyor. GTA V açabiliyor ama FarCry veya PUBG tarzı oyunlarda çok kasıyor. Sizden isteğim; sistemime uygun, orta bütçeli, hemen hemen bütün oyunları en azından orta kalitede açabilecek bir ekran kartı tavsiyesi vermeniz.
Donanımdan fazla anlamadığımı söylemeliyim. Sistem özelliklerimin bir fotoğrafını aşağıya bırakıyorum ama belirtmem gereken başka şeyler de varsa lütfen söyleyin.

Eki Görüntüle 411422

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, ekran kartım şu an çok yetersiz kalıyor. GTA V açabiliyor ama FarCry veya PUBG tarzı oyunlarda çok kasıyor. Sizden isteğim; sistemime uygun, orta bütçeli, hemen hemen bütün oyunları en azından orta kalitede açabilecek bir ekran kartı tavsiyesi vermeniz.
Donanımdan fazla anlamadığımı söylemeliyim. Sistem özelliklerimin bir fotoğrafını aşağıya bırakıyorum ama belirtmem gereken başka şeyler de varsa lütfen söyleyin.

Eki Görüntüle 411422
Attığın fotoğrafa telefondan ulaşamıyorum. "Bilgisayar" adlı simgeye sağ tıklayıp ardından "Özellikler" kısmına tıklayıp karşınıza çıkan sayfadan bize işlemci ve RAM'inizi yazarsanız ona göre ekran kartı önerebiliriz.

Eki Görüntüle 411422
Sanırım önceden yazdığınız konuyu bir daha açmışsınız. Oradaki attığınız fotoğrafta i7-4790S işlemci ile 16GB RAM'iniz bulunuyordu. Eğer bütçeniz yetiyorsa RX 570 tavsiye ederim ama güç kaynağınız da önemli. Onu da belirtin lütfen.

Sanırım önceden yazdığınız konuyu bir daha açmışsınız. Oradaki attığınız fotoğrafta i7-4790S işlemci ile 16GB RAM'iniz bulunuyordu. Eğer bütçeniz yetiyorsa RX 570 tavsiye ederim ama güç kaynağınız da önemli. Onu da belirtin lütfen.

Berbat bir güç kaynağım var sanırım
Sistem özellikleri görünmüyor ama eğer diğer parçalar uygunsa rx570 öneririm.

Dosya Ekleri

• 65886322_2263117420671030_7921751514555613184_n.jpg
    65886322_2263117420671030_7921751514555613184_n.jpg
    67,6 KB · Görüntüleme: 34
  • pc.png
    pc.png
    14,6 KB · Görüntüleme: 41
Pubg kaldırmasını istiyorsan rtx 2080 ti alman lazım başka kart kaldırmıyor api :p

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı