PUBG için iPad 2. nesil 11 inç mi yoksa GTX 1660 Super'li masaüstü PC mi?

Tamam anladım.

resim_2021-02-27_135556.png

Ekran Görüntüsü (93).png

17.500 TL.

Elgato ikinci el garantili 1500-1800 arası bulunabiliyor ayrıca o kulaklık biraz fazla değil mi? 500 TL lik bir kulaklık bakın bilgisayarı 4000 TL lik alırsınız.

Profesyo yayın yapmayacaksanız fazlza onlar bence iPad 8. mi 9. mu nesil var 3199TL o alınabilir zaten ikisinde de 60FPS oynanır.

Yok ya bütçem var bir de 4 5 yıl sonra akıcı oynanmaz.
Siz bilirsiniz şimdiden hayırlı olsun diyeceğim de hepsine 17 bin harcayacağınıza RTX 3070 li masaüstü toplanır iş çıkmaza girdi.
Profesyonel yayın yapmayacaksanız fazlza onlar bence iPad 8. mi 9. mu nesil var 3199TL o alınabilir zaten ikisinde de 60FPS oynanır.

Profesyonel yayın yapacağım.

Evet bende iPad 6. nesil var 4 yıla yakın oldu sanırım ilk çıktığı zamanlarda aldım şu an uygulamalardan atıyor bazen yeniden başlatıyorum geçiyor ama benden kaynaklı olabilşr yüksek ihtimalle çünkü şarjada oynuyorum 10 saaten fazla oynuyorum bunlar üdan kaynaklı olabilir iPad Air tercih edebilir o zaman bence.
O zaman iPad Air alabilirsin ve ekran kartı olan bir sistem alabilirsin çünkü APU sistemler oyundan illaki drop verebiliyor diye biliyorum yayında da yapabilir ama emin değilim.
Bir de dha iyi hava akışı olan mesh panel bir kasa seçin bence hava akışı kötü olursa sıcak hava atılamaz.

Evet bende iPad 6. nesil var 4 yıla yakın oldu sanırım ilk çıktığı zamanlarda aldım şu an uygulamalardan atıyor bazen yeniden başlatıyorum geçiyor ama benden kaynaklı olabilşr yüksek ihtimalle çünkü şarjada oynuyorum 10 saaten fazla oynuyorum bunlar üdan kaynaklı olabilir iPad Air tercih edebilir o zaman bence.
O zaman iPad Air alabilirsin ve ekran kartı olan bir sistem alabilirsin çünkü APU sistemler oyundan illaki drop verebiliyor diye biliyorum yayında da yapabilir ama emin değilim.
Bir de dha iyi hava akışı olan mesh panel bir kasa seçin bence hava akışı kötü olursa sıcak hava atılamaz.

Sanmıyorum yaz kış soğuk olan bir memlekette oturuyorum bir de PC'den bir tek LoL oynuyorum oda kastırmaz yani.

Geri
Yukarı