PUBG İndirime Girdi!

Bu oyununun mobil versiyonunu şantiyede işçiler koğuşunda squad şeklinde dahi oynuyorsa kimse çöp falan demesin. Oyun gayet zevkli. Herkes kendince bir strateji belirlemiş oynayıp zevk alıyor.
Hocam çöp diyenler emin olun oyuna giriş yapıp, 2-3 el üst üste adam göremeden ölenlerdir :D Oynamasını bilmiyor oyuna laf atıyor. Dediğiniz gibi ben oyuna Facebooktan bağlanmıştım, akrabaların neredeyse hepsini buldum orada :D Yani eniştem bile iş yerini toplamış squad atıyordu.

Bu arada PUBG Mobile'ı resmi emulatörle PC de oynarsanız da zevk alırsınız, baya güzel grafikleri. Oynanışı PC dekinden kat kat kolay, 20-25 kill aldığım oluyor o kadar basit geliyor PC den sonra ancak bilgisayarı kaldırmayanlar veya para vermek istemeyenler deneyebilir.

Adı üstünde ÇÖPG.
Alınmaz bu oyun. Paranıza yazık. Öyle hileler var ki...
Geçen oyuna girdim. Adam hile canı inmiyor. Önüne geleni kesiyor. Hiç acımadım sildim oyunu. Tıpkı CS:GO gibi.
Böyle bir hile yok, uydurmanın luzumu yok yani. Kolsuzsan, vuramıyorsan canı inmez adamın, oyuna suç bulmamak lazım. 1 senedir oynuyorum, 500 saat oyunum var. Toplasan 3 kere hileye denk gelmişimdir, onların da banlandığına eminim.

Eskiden hile olabilirdi, kutular para ediyordu ancak artık para kasmak hayal oldu. Hileciler de uzaklaştı oyundan normal olarak.

Böyle bir hile yok, uydurmanın luzumu yok yani. Kolsuzsan, vuramıyorsan canı inmez adamın, oyuna suç bulmamak lazım. 1 senedir oynuyorum, 500 saat oyunum var. Toplasan 3 kere hileye denk gelmişimdir, onların da banlandığına eminim.

Eskiden hile olabilirdi, kutular para ediyordu ancak artık para kasmak hayal oldu. Hileciler de uzaklaştı oyundan normal olarak.
Kolsuzluk ile ne alakası var hocam.
Adamlar oradan oraya Ben10 gibi ışınlanıyorlar. Hasar yemiyorlar. Kapı baca demeden içinden geçiyorlar. Bırakın Allah aşkına. Sonra solo giren adam başka bir adam ile takım oldu diye VAC ban yer. Oldu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı