PUBG indirime girer mi?

Evet, %80 civarı kitlenin hileyle oynaması dışında sıkıntı yok. Oyun şu an aktif olarak 250 bin kişi oynuyor. Anlık 1 milyon oyuncusu vardı. Demek ki bir problem var bu oyunda 750 bin kişi nereye gitti?
Oyun da hile var ama sizin abarttığınız kadar değil. Ayrıca o anlık 1 milyon oyuncu zaten her zaman olabilecek bir şey değil. Oyun çıktığında o kadar popülerdi ki 3 milyon gibi anlık oyuncu sayısına ulaşmıştı. Yani şuan ki oyuncu sayısı hala çok fazla diğer oyunlara göre.
Bence bu saatten sonra PUBG almayın hocam. Oyuncu sayısı azaldı diye biliyorum. Belli bir saatten sonra girince her gördüğünüz adam bot oluyor. Değmez artık bu paraya.
Oyuncu sayısı azaldı ama hala diğer oyunlardan fazla. Hiç araştırmadan gelip yazıyorsunuz. Ve bot olayı yok. İlk birkaç maç sizi ısındırmak için sürüyor ondan sonra gelmiyor.

Oyun da hile var ama sizin abarttığınız kadar değil. Ayrıca o anlık 1 milyon oyuncu zaten her zaman olabilecek bir şey değil. Oyun çıktığında o kadar popülerdi ki 3 milyon gibi anlık oyuncu sayısına ulaşmıştı. Yani şuan ki oyuncu sayısı hala çok fazla diğer oyunlara göre.

Oyuncu sayısı azaldı ama hala diğer oyunlardan fazla. Hiç araştırmadan gelip yazıyorsunuz. Ve bot olayı yok. İlk birkaç maç sizi ısındırmak için sürüyor ondan sonra gelmiyor.
Diğer oyunlardan daha fazla oynanması olabilir fakat gece saatleri normal insan bulmak çok zorlaştı. 1-2 ay önce bıraktım oyunu. Bir daha da oynamam.

Yazılı küfür, hakaret ve küfür içerikli sesli konuşma, oyunu trolleme. Bir şeyi savunurken düşün, ben hangi oyunu savunuyorum diye. Dostum lütfen artık mesajlarımı alıntılama bana karşı cevap verme lütfen.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı