Steam PUBG indirime girer mi?

habib_altun

Decapat
Arkadaşlar biliyorsunuzdur her yıl Steam'de bahar indirimleri oluyordu. Bu yıl da oldu ama ben yararlanmadım indirimlerden. Fakat şu an belli bir miktar param var ve Steam'den PUBG almak istiyorum. Eğer benim bilmediğim sizin bildiğiniz böyle bir indirim haftası veya ne bileyim fırsat günleri gibi bir şey var mı? Özellikle PUBG almak istiyorum. Hatta Tom Clancy's Rainbow Six: Siege almayı planlamazken 80 küsur liradan 35'e düştüğünü görünce onu da almak istedim birdenbire. Bu tarz bir indirim olacak şu güne kadar bekle yüksek ihtimal indirim olur diyebilir miyiz? Size sormamın nedeni ben daha çok Valorant ve Epic tarafındaki oyunları oynuyorum. O yüzden de Steam'i pek bilmiyorum. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mayısta bir bahar indirimi olacakmış ondan sonrada bildiğiniz gibi yaz indirimleri var (Bu arada bahsettiğiniz indirim bahar indirimi değil Remote Play Together adı altında bir indirim diye biliyorum).

Arkadaşlar biliyorsunuzdur her yıl Steam'de bahar indirimleri oluyordu. Bu yıl da oldu ama ben yararlanmadım indirimlerden. Fakat şu an belli bir miktar param var ve Steam'den PUBG almak istiyorum. Eğer benim bilmediğim sizin bildiğiniz böyle bir indirim haftası veya ne bileyim fırsat günleri gibi bir şey var mı? Özellikle PUBG almak istiyorum. Hatta Tom Clancy's Rainbow Six: Siege almayı planlamazken 80 küsur liradan 35'e düştüğünü görünce onu da almak istedim birdenbire. Bu tarz bir indirim olacak şu güne kadar bekle yüksek ihtimal indirim olur diyebilir miyiz? Size sormamın nedeni ben daha çok Valorant ve Epic tarafındaki oyunları oynuyorum. O yüzden de Steam'i pek bilmiyorum. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

İndirime girer mi bilmiyorum ama bence almayın. Ben aldım 6 saat oynadım sildim yüzüne bakmıyorum. şu an bot dolu hileciler çok var. Bu paraya R6 alabilirsiniz indirimde 35 TL oluyor veya sisteminiz kaldırıyor ise CoD Warzone oynayabilirsiniz.

Kesin cevap veremem ama gelir büyük olasılıkla.

Teşekkür ederim hocam.
Mayıs'ta bir bahar indirimi olacakmış ondan sonrada bildiğiniz gibi yaz indirimleri var (bu arada bahsettiğiniz indirim bahar indirimi değil remote play together adı altında bir indirim diye biliyorum).

Dediğim gibi hocam ben pek Steam tarafında takılmıyordum o yüzden çok fazla bilmiyorum. Fakat bilgilendirdiğiniz için sağ olun :)
Aslında ben pek PUBG önermem. Arkadaşlarımda vs. var (tabii benim param yok, PUBG de yok :D), son zamanlarda pek tavsiye etmiyorlar. Tom Clancy's Rainbow Six: Siege daha iyi bir tercih olabilir. Ama yaz indirimlerini de bekleyebilirsiniz. Güzel şeyler gelebiliyor.

Hocam işin aslı şu. Battle royal seven biri değilim. Bu oyunu almak istememin nedeni hem yeni açtığım Steam hesabımın 1 Level olmasını sağlamak hem de arada sıkılınca girip takılmak. Oynayan arkadaşlarım da hilelerden dolayı şikayetçi o yüzden düşüneceğim. Hem şu an R6 indirimde. Ama birkaç video izlediğimde hiçde güzel gelmedi gözüme. Sevenleri elbet vardır onlara saygım sonsuz fakat hiç bilemiyorum oyuna girince nasıl bir havası var falan. O yüzden birkaç gün düşünüp ona göre alacağım. Cevabınız için çok teşekkürler.
İndirime girer mi bilmiyorum ama bence almayın. Ben aldım 6 saat oynadım sildim yüzüne bakmıyorum. Şu an bot dolu hileciler çok var. Bu paraya R6 alabilirsiniz indirimde 35 TL oluyor veya sisteminiz kaldırıyor ise CoD Warzone oynayabilirsiniz.

Hocam öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Warzone oynuyorum fakat dün oyunu açmaya çalıştığımda 50 GB boyutunda bir güncellemeyle karşılaşınca deli oldum. Nasıl olurda 78 GB'lık bir oyuna 50 GB güncelleme gelir diye. Zaten sürekli 25 GB'lık güncelleme geliyor. Bıktım artık sürekli internetten taviz vermekten. O yüzden uğraşmayıp sildim. R6 fiyat olarak çok cazip geldi ama bir üstteki yorumda da bahsettiğim gibi pek ısınamadım oyuna. Yani hilelerle başı dertte olan PUBG bile daha cazip geldi. Fiyatı yüksek olmasına rağmen. Dediğim gibi birkaç gün düşünüp R6'yı öyle alacağım. Tekrardan desteğiniz için sağ olun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı