PUBG İndirme Boyutu Kaç GB?

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
PUBG'nin indirme boyutu kaç GB acaba? 10.6 GB'lik güncelleme geldi Steam sürekli başa atıyor, galiba her gün gelen 25 MB'lik updatelerden dolayı. Çıldırmak üzereyim 5 gündür toplamda 20 GB falan indirdim, oyunu silerim, 10.6 GB'den çok yüksek bir boyutla indirmem gerekir sıkıntıya girerim o yüzden güncel "İndirme Boyutu" nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer indirme tam bitmeden PC'yi yeniden başlatıyor/kapatıyorsanız önceki indirilen dosyalar siliniyor olabilir. Tamamen indirmeden PC'ye müdahalede bulunmayın.
Şöyle anlatayım: Oyunu yaklaşık 10 GB kadar indirdim. Gece artık yatayım deyip duraklatıp, bakın duraklattım. Sonra Steam'dan çıktım, ardından sabah kalkıp indireyim dediğimde indirme sıfırlanmıştı. Çıldırdım resmen, eğer o oyunu indirirken araya bir güncelleme daha gelirse onuda araya katıp güncellemeyi sıfırlıyor. Daha önce hiçbir oyunda yaşamadım bu sorunu. PUBG her gün 25 MB Update getiriyor...

Şöyle anlatayım: Oyunu yaklaşık 10 GB kadar indirdim. Gece artık yatayım deyip duraklatıp, bakın duraklattım. Sonra Steam'dan çıktım, ardından sabah kalkıp indireyim dediğimde indirme sıfırlanmıştı. Çıldırdım resmen, eğer o oyunu indirirken araya bir güncelleme daha gelirse onuda araya katıp güncellemeyi sıfırlıyor. Daha önce hiçbir oyunda yaşamadım bu sorunu. PUBG her gün 25 MB Update getiriyor...
Dediğim gibi bazen sorunlar yaşanabiliyor. Duraksatmadan indirin.

PUBG'nin indirme boyutu kaç GB acaba? 10.6 GB'lik güncelleme geldi Steam sürekli başa atıyor, galiba her gün gelen 25 MB'lik updatelerden dolayı. Çıldırmak üzereyim 5 gündür toplamda 20 GB falan indirdim, oyunu silerim, 10.6 GB'den çok yüksek bir boyutla indirmem gerekir sıkıntıya girerim o yüzden güncel "İndirme Boyutu" nedir?

PUBG' ye her gün gelen 25-26 MB lık güncelleme anti cheat güncellemeleridir bu dosyaları oyun dosyalarından silip başka dosyalar ekleyerek oyuna girmenizi engellemek içindir. Bunlar dosya boyutuna etki etmez.

PUBG' ye her gün gelen 25-26 MB lık güncelleme anti cheat güncellemeleridir bu dosyaları oyun dosyalarından silip başka dosyalar ekleyerek oyuna girmenizi engellemek içindir. Bunlar dosya boyutuna etki etmez.
Bunu farklı oyunlardada denedim. Ayrıca güzel hortlatma, bakın şimdi eğer, oyunu siz indirirken bir güncelleme gelir ise, durduğunuzda otomatik olarak başa atıyor ve üstüne güncellemeyi ekliyor. Şuan PUBG 17 GB indirme boyutu var ve 6 aydır oynamadım. Bazen özlüyorum ama şuan rahatım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı