PUBG indirme boyutu kaç GB?

Genel olarak videolarda 40-60 arası fps veriyor. 30 un altına inmedikçe benim için sıkıntı oluşturmaz. Alışkınım 30lu fpslerde oyun oynamaya. Bilgisayar saolsun. 😊
Ben de Battlefield 3'ü GT 520M ile 25-28 FPS de oynuyordum. 1. oluyordum çoğu kez, tabi sonra yüksek FPS li oyun oynayıp ona girdiğim de alışmam biraz zaman alıyordu.

Son düzenleme:
Rekabetçi oyunlarda 60 fps almak oldukça önemlidir. Bence alıp deneyin, olmadı iade edersiniz. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda sizin ekran kartınız var. Yakın bir zamanda test edilmiş.
Not: PUBG optimize bir oyun değil. Fps testleri için yakın tarihlere bakmak önemli. Nedeni ise gerçekten de hergün farklı fps değerleri alabiliyoruz.

Son düzenleme:
Rekabetçi oyunlarda 60 fps almak oldukça önemlidir. Bence alıp deneyin, olmadı iade edersiniz. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda sizin ekran kartınız var. Yakın bir zamanda test edilmiş.
Not: PUBG optimize bir oyun değil. Fps testleri için yakın tarihlere bakmak önemli. Nedeni ise gerçekten de hergün farklı fps değerleri alabiliyoruz.
En kötü ihtimal oyunu alırım kütüphanemde durur. Oyun başı veri harcaması merak ettiğim nokta. Çünkü mobilden oynamayı düşünüyorum. Veri harcaması fazla ise zaten almayacağım. 😊
Videodaki arkadaş zaten komple düşük ayarsa test etmemiş yada ben göremedim. Aldığı fps değerleri de gayet ideal bence. 30u geçmesi yeterli benim için. 😊

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı