PUBG kaldıran 500 TL tablet önerisi

500e zor olduğunu biliyorum. maddi durumumuz kötü olduğnudan dolayı ucuz alıroyum tanıdığım bilgisayarcılar falan var yani onlara sordum 500 tl pubg kaldırcak düşük ayrlarda bulabilirsin dedi. nadir bir şekilde küçük donmalar olur dedi...
Elimdeki samsung note 5 telefon bile sıfırı bulunsa 1000 tl olur minimum ama zevkli bir oynayış sunamıyor. Size tavsiye veren arkadaş örnek model verseymiş çok biliyorsa, o arkadaşlar sizi geçiştirmek için öyle bir şey demişler uğraşmamak için yoksa küçük donmalarla bu fiyata sıfır cihaz bulunmaz. 500'e reeder var o da saçma sapan bir cihaz, mantıklı düşünürseniz zaten sıfır bir cihaz ile o performansı alamayacağınızı anlarsınız. Anlıyorum durumunuz kötü ama bu oyun zaten vakit öldürmek için, zevk için oynan bir oyun ve tabi bir miktar para vermeniz gerekmekte en azından minimum seviyede oynayabilmek için. Hometech, ilife gibi saçma markalar bile 800-900 bandında satılıyor, sizin dediğiniz fiyatlara millet kitap okumak, video izlemek yada çocuğu oyalansın diye aldığı cihazlar satılıyor tabi mantıklı biri bu fiyatlara 2.el almam demez. Durumunuz pek iyi değilse biraz da kendinizi zorlayıp 2.el bir cihaz alabilecek durumda olmalısınız, ben de istesem son nesil ipad alırdım ama ne profesyonel bir kullanım sergileyeceğim ne de içerik üretici olmayacağımdan 1 yıl ipad mini ve air modellerine baktım 2.el olarak sonra ne gerek var dedim ve almadım, ihtiyacım olsa şuan 2. el alırım gidip 4000-5000 verip ipad pro almam çünkü durumun iyi de olsa kötü de olsa biraz neyi nasıl yapayım mantığında olman lazım, güzel güzel tavsiye veriyor millet hepsine de ben 2. el kullanmam yok param olsa daha iyisini alırdım deyip geri çeviriyorsunuz. Yazık yani biraz mantıklı davranın milleti oynatmayın şurada.

Hocam kafadan bi 1000 çıkaracak o istekler . Benimde zamanında ailemin durumu yetmiyordu . Ne diyebilirim ki o zamanda olanla yetindim maddi durumumun yettiğiyle düşündüm bugün alamayacağım ama bir gün inşaallah benim de olacaktır dedim ve oldu . Sadece biraz sabır etmelisiniz . 500₺ ye akıcı pubg Mobil oynayacak tablet olsa insanlar 4-5 bin ₺ vermezler o prolara . Gidip 500 e reeder alırlar . Bı ara reeder telefon kullandım . Rezalet zaten . Garantisi ayrı telefonu ayrı . Mantıklı düşünün . @bazzinga hocam çok doğru izah etmiş . Hayırlı akşamlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı