PUBG Lite "0xc000007b" Hatası

yasinkale22

Decapat
Tüm çözümleri denedim, bilgisayarda aynı hatayı farklı oyunlarda da yaşadım. Mesela EU4, Hoi4 Stellaris, Age of Myhtology, Age of Empire... Bir yardım istiyorum artık. En güncel oyunun PUBG Lite oldugunu düşünüp bu konuda yardımınızı istemekteyim 🙇🙏🙏🙇🙇

Güncel oldugunu düşünüyorum çünkü 1 aydır tüm güncellemeleri silip tekrar yaptım . Windows 8.1 single language 64 bit.
Maalesef güncel olduğunu düşünmeniz güncel olmasını sağlamıyor. Windows güncellemelerinizi kontrol edin. Ekran kartı sürücünüzün de güncel olduğundan emin olun. 1 ay içerisinde Windows ortalama 4-5 kez yeni güncelleme alır.

Microsoft Visual C++ -- .NET Framework 4.7.2 -- DirectX 11 bu bağlantılardan da gerekli güncellemeleri/yüklemeleri yapın. Son olarak PUBG Lite launcher'i üzerinde Kontrol et & Onar deyin.

Aynı sorunu dün kardeşimin PC sinde bizde yaşadık. Tüm driver güncellemelerini yaptığımız halde sorun çözülmedi son çare ekran kartını değişmek geldi aklımıza, Bir köşede duran R5 230 u taktiktan sonra oyun sorunsuzca çalıştı. Eğer deneyebiliyorsaniz dirext 11 destekli bir ekran kartı takıp deneyin yüksek olasılıkla sorun çözülecektir.

Dediklerinizi indiriyorum kuruyorum fakat kurmayı denedikçe hata alıyorum. Hatada bu sürümlerin bilgisayarımda kurulu oldugunu ve eğer kurmak istiyorsam bunları denetim masasından silmem gerektiği yazıyor. Fakat denetim masasında bu Microsoft C++ Visual 2015 sürümleri yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı