PUBG Lite çalışıyor takılma sorunu

Çözmene sevindim. Ama keşke kendi çözümünü kendisi bulmuş birine şunu, bunu güncelle yazmasan. Zaten pcde tüm yazılımlar kurulu ve güncel olmasa format atmayı mı denerim, zaten bunları yapmışsam bana ne yazabilirsin ki Güvenlik yazılımından başka ? ki ben de buna bakıp, araştırıp, deneyip bulmuşum.
Bu tur hatalarda once virus programlari
Çözmene sevindim. Ama keşke kendi çözümünü kendisi bulmuş birine şunu, bunu güncelle yazmasan. Zaten pcde tüm yazılımlar kurulu ve güncel olmasa format atmayı mı denerim, zaten bunları yapmışsam bana ne yazabilirsin ki Güvenlik yazılımından başka ? ki ben de buna bakıp, araştırıp, deneyip bulmuşum.
Buldugunu soyledigin cozum problemlerin sadece 1 tanesi. Ona bakarsaniz ben herseyi hallettim oyunu actim fakat deli gibi kasiyor oyun. Onu ne yapacagiz.

Bu tur hatalarda once virus programlari
Buldugunu soyledigin cozum problemlerin sadece 1 tanesi. Ona bakarsaniz ben herseyi hallettim oyunu actim fakat deli gibi kasiyor oyun. Onu ne yapacagiz.
Burda virüs programının kapansa dahi ek programları çalışıyorsa sıkıntı devam edebilir yazmışım.
Benim karşılaşıp çözemediğim problemler için buraya çözüm yazacak değilim. Tek problemim olan çalışıyor için yazdım. Senin probleminide o problemle karşılaşıp çözmüş olanlar yazınca yardım alabileceksin.
sistemini yaz birileri yardımcı olmayı deneyecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı