PUBG Lite Donma sorunu

fatrix1907

Kilopat
Daha fazla  
Oyuna giriyorum PUBG Lite yazısı takıla takıla geliyor. Aşırı takılma oluyor. Ne yapabilirim?
Not : Oyun içinde de takılma oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba normal paralı pubg de nokta kasma yapmayan pc pubg lite de nokta dogru oynatmıyor o kadar cok kasma varkı botlar vuruyo benı bazen de sesler gıdıyo ama kasma sorunu cok yuksek cogu yuksek oyunu oynuyorm hıc bı sorun olmadan pc dekı ozellıklerı yazsam sorun ne bılgı verebılırmısınız;
nvidia 1050 ekran kartı
AMD FX(tm)-Six-Cpre Processor işlemci
16 gb ram

Dosya Ekleri

• Adsız1.png
    Adsız1.png
    713,6 KB · Görüntüleme: 70
  • Adsız.png
    Adsız.png
    553,8 KB · Görüntüleme: 74
Merhaba normal paralı pubg de nokta kasma yapmayan pc pubg lite de nokta dogru oynatmıyor o kadar cok kasma varkı botlar vuruyo benı bazen de sesler gıdıyo ama kasma sorunu cok yuksek cogu yuksek oyunu oynuyorm hıc bı sorun olmadan pc dekı ozellıklerı yazsam sorun ne bılgı verebılırmısınız;
nvidia 1050 ekran kartı
16 gb ram
Yeni konu açınız.

Merhaba arkadaşlar bende nvidia gforce gt420m 2gb.6 gb ram var ve oyun açılmadan itibaren felaket donuyor ben pc nin kaldırabileceğini düşünüyorum bide oyun açılmıyordu dxcpl yardımı ile açabildim yardımcı olabilecek arkadaşala var mıdır acaba i5 2.6 işlemci mevcut

Merhaba arkadaşlar bende nvidia gforce gt420m 2gb.6 gb ram var ve oyun açılmadan itibaren felaket donuyor ben pc nin kaldırabileceğini düşünüyorum bide oyun açılmıyordu dxcpl yardımı ile açabildim yardımcı olabilecek arkadaşala var mıdır acaba i5 2.6 işlemci mevcut
Aynı sorun bende de var 620m i5 3. nesil 1 ekran 6 ram var cs go ve pubg lite donuyor oynanmıyor.

İŞLEMCİ: Intel® Core™ i3-3210 İşlemci RAM:8 EKRAN KARTI: ATI RADEON HD 2900 PRO YAKLAŞIK BELEK TOP :3829 ABİ OYNİYAMIYOM ÖLÜYOR KASMAKTAN BİLGİSAYAR YARDIM ETSEN PUBG LİTE
Aynı sorun bende de var 620m i5 3. nesil 1 ekran 6 ram var cs go ve pubg lite donuyor oynanmıyor.
nvidia 1050 ekran kartı
16 gb ram
İŞLEMCİ: Intel® Core™ i3-3210 İşlemci RAM:8 EKRAN KARTI: ATI RADEON HD 2900 PRO YAKLAŞIK BELEK TOP :3829 ABİ OYNİYAMIYOM ÖLÜYOR KASMAK TAN BİLGİSAYAR YARDIM ETSEN PUBG LİTE

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı