Çözüldü PUBG Lite Ekran Kartını Kullanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Oruc Reis

Hectopat
Daha fazla  
Bugün PUBG Lite'yi indirdim ekran kartı hatası verdi sürümünüz eski, yeni sürüm edinin diye. Sonra en yeni ekran kartı driver'ini yükledim. Gine açmadı aynı hatayı verdi, sonra da dxcpl diye bir program var onu indirdim DirectX ayarını yaptım.
Oyunu bir şekilde açtım ama oyun işlemciyi kullanıyor ama ekran kartını %0 gösteriyor.

Ekran kartı ve sistem özelliklerinizi paylaşır mısınız? Paylaşmak için arama kısmına "çalıştır" yazın tırnaklar olmadan aşağıya küçük bir kutucuk açılacak. Oraya yine tırnaklar olmadan "dxdiag" yazın sırasıyla ilk 3 pencerenin ekran görüntüsünü alarak bizimle burada paylaşın.

Bugün PUBG Lite'yi indirdim ekran kartı hatası verdi sürümünüz eski, yeni sürüm edinin diye. Sonra en yeni ekran kartı Driver'ini yükledim. Yine açmadı aynı hatayı verdi, sonra da dxcpl diye bir program var onu indirdim DirectX ayarını yaptım.
Oyunu bir şekilde açtım ama oyun işlemciyi kullanıyor ama ekran kartını %0 gösteriyor.

İslemcin ne büyük ihtimalle islemcinin ekran kartini kullaniyor oyunu axarken sağ tık yüksek performanslı NVIDIA veya AMD ule calistir yap.

Desteğiniz için teşekkür ederim ama bu konuyu 1 yıl önce açmıştım, yeni ekran kartı aldım ve sorunu çözdüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı