PUBG Lite HD 4670 ekran kartını kullanmıyor

Bebek Shaun

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Göründüğü gibi daha giriş aşamasında SS aldığım için siyah ekran ama işlemci kullanımı %90-%100 arası iken ekran kartını hiç kullanmıyor bunun nedeni ve çözümü nedir?
GPU: ATI Radeon HD 4670.
CPU: Xeon X5450.

lite.PNG

Son düzenleme:
HD 4670 sürücü desteği bitmiş bir ekran kartı. Son sürücüsü 2013'te çıkmış. Ekran kartını değiştirmen gerek. Sürücüsü güncellenmeyen bir ekran kartıyla bu tür sorunlar normal.

Kartınız tamı tamına 11 yıllık.
Göremezsin zaten çünkü sistemdeki tek kart o. Arkadaş sistem özelliklerine bile bakmadan ezberden yazmış.

HD 4670 sürücü desteği bitmiş bir ekran kartı. Son sürücüsü 2013'te çıkmış. Ekran kartını değiştirmen gerek. Sürücüsü güncellenmeyen bir ekran kartıyla bu tür sorunlar normal.

Kartınız tamı tamına 11 yıllık.

Göremezsin zaten çünkü sistemdeki tek kart o. Arkadaş sistem özelliklerine bile bakmadan ezberden yazmış...

Ama CS:GO Rocket League GTA V gibi oyunları gayet rahat oynuyorum. Ekran kartında sorun olsa onları da oynatmazdı diye düşünüyorum.

Ekran kartında sorun var demiyorum zaten. Sürücüsü güncel olmadığından emülatör yazılımı karttan tam performans alamıyor belki de.

En son sürücü kurulu ise yapabilecekleriniz belki başka bir emülatör denemek olabilir... Yada emülatör ayarını paylaşın. Belki bir ayar fark yaratabilir.

Ekran kartında sorun var demiyorum zaten. Sürücüsü güncel olmadığından emülatör yazılımı karttan tam performans alamıyor belki de.

En son sürücü kurulu ise yapabilecekleriniz belki başka bir emülatör denemek olabilir... Yada emülatör ayarını paylaşın. Belki bir ayar fark yaratabilir.
Hocam PUBG lite emülatör oyunu değil.

İşte bu üzdü ekran kartı fiyatları çok pahallı bu yüzden şu anlık alamam konu kilitlenebilir. Cevap veren herkese teşekkür ederim.
Kartınız DX11 desteklemiyor. PUBG Lite'ın da DX11 ve üstünü desteklediğini düşünüyorum.

Evet zaten dxcpl ile çalıştırabildim oyunu.

DirectX güncellemesi geldikçe birçok yeni fonksiyon geliyor çünkü. Hem oyun deneyimini arttırıyor hem de yazılımcının işini kolaylaştırıyor.

Geri
Yukarı