PUBG Lite Kasma Sorunu

Arkadaşlar MSI Armor RX 580 ve Ryzen 5 1600 8 GB RAM'li bilgisayarım var PUBG Lite ara sıra donuyor ve kasıyor sebebi ne olabilir oyundan mı kaynaklanıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
İsterse 30 dakikalık olsun, yeni alınan HDD'ler veya SSD'ler de sorun olabiliyor. Sorunun tam kaynağını bilmiyoruz sadece siz test yaparak görebilirsiniz, Sisteminizdeki parçaların durumunu PC içindeki yüklü açık programları vb. birçok etkeni siz görebilirsiniz.
ben bu test olaylarını bilmiyorum hangi programı kullanabilirim ? (Arkadaşımında iyi bir pc si onda da oluyor pubg lite kasma sorunu ama Gta 5 CoD WW II oynuyorum hiç böyle sorun olmuyor

Sistemim yeterli olmasına rağmen oyuncu sayısı arttığı zaman aşırı derecede kasıyor. Windows 10 ve ekran kartı dahil denemediğim hiç bir ayar kalmadı.@Taha Şamil AkgözSorun %100 pubg sunucularından kaynaklanıyor. Global çapta tüm yakınmalara rağmen ne yazık ki pubg bu konuda kulaklarını tıkamış görünüyor.

Sistemim yeterli olmasına rağmen oyuncu sayısı arttığı zaman aşırı derecede kasıyor. Windows 10 ve ekran kartı dahil denemediğim hiç bir ayar kalmadı.@Taha Şamil AkgözSorun %100 pubg sunucularından kaynaklanıyor. Global çapta tüm yakınmalara rağmen ne yazık ki pubg bu konuda kulaklarını tıkamış görünüyor.

Anlık drop gibi olay bende de var hocam. Ryzen 5 1400 ve rx 580 var bende de. Başka hiçbir oyunda olmazken pubg lite da ara sıra fps drop girer gibi oluyor, fps'in düşmemesine rağmen. Pubg ile alakalı bir durum olduğunu düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı