PUBG Lite "MSVCP140.dll" ve "VCRUNTIME140.dll" hataları

İşletim sistemi
Windows 10

bedozk65

Hectopat
Yer
arkanda
Daha fazla  
Meslek
boş işler müdürü
Selamlar benim çok saygıdeğer ve aziz dostlarım, Microsoft Visual C++ indirmeme rağmen ''MSVCP140.dll ve VCRUNTIME140.dll" hataları almaktayım sebebi nedir? (PUBG Lite)

Elle DLL dosyası attıysanız olabilir, rapor paylaşın.

Yanlış bilgi
VC redist 2012 2013 2015-17-19 paketlerini Microsoft'un sitesinden indirip yükleyin.
Ve DirectX'i güncelleyin son olarak oyun dosyalarını doğrulatın.

Oyun dosyalarını doğrulatma işlemini nereden yapabilirim?
Çözebildim sağ olun. Çözüm ise şöyle;
(Site kaldırılmıştır) yanda verdiğim siteye girin ve arayacağınız DLL dosyasını oraya yazın DLL dosyasını indirdikten sonra PUBG Lite'nin üstüne sağ Click yapın ve dosya konumunu aç a tıklayın dosya konumunu açtıktan sonra eksik DLL dosyalarını sürükleyip bırakın ve dosya konumunu kapatın 1 kere yenile yaptıktan sonra kullanabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -4 Eksi
Değil işte, yaptığınız yanlış bir çözüm. Bahsettiğim raporu paylaşsanız düzgün bir şekilde çözebilirdik.

Oyun dosyalarını doğrulatma işlemini nereden yapabilirim?
Çözebildim sağ olun. Çözüm ise şöyle;
Eksik DLL dosyalarını ücretsiz indir | DLL‑files.com yanda verdiğim siteye girin ve arayacağınız DLL dosyasını oraya yazın DLL dosyasını indirdikten sonra PUBG Lite'nin üstüne sağ Click yapın ve dosya konumunu aç a tıklayın dosya konumunu açtıktan sonra eksik DLL dosyalarını sürükleyip bırakın ve dosya konumunu kapatın 1 kere yenile yaptıktan sonra kullanabilirsiniz.

Eyvallah.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı