PUBG Lite öldü mü?

atakansogut

Centipat
Katılım
14 Mart 2020
Mesajlar
180
Merhabalar, YouTube'da bu aralar PUBG videolarına takılmam sonucu yersiz arzu olarak söyleyebileceğimiz bir PUBG oynama isteği bende meydana geldi, normalde daha önceden oynamış ve silmiştim ancak bu aralar tekrar indirmeye karar verdim. PUBG Mobile indirdim ancak oyundaki fare hassasiyet değerleri bana çok hızlı geliyor, değiştirmeme rağmen oyuna göre sanırım benim faremin çalışmaması lazım :D daha çok oynadığım PUBG Lite'ın ise kapandığını bile söyleyenler oldu ancak güncelleme almayacağına dair şeyler okudum ve sanırım oyunda çok bot varmış, gerçekten durumu böyle mi? Oynamaya devam eden var mı? Şimdiden teşekkürler.
 

Pilot Bey24

Centipat
Katılım
12 Kasım 2020
Mesajlar
2.818
Makaleler
1
Çözümler
2
Yer
Mars
Hocam öldü bitti Lite. Hile sinden botuna her lanet şey var.
 

Kayra Temel

Centipat
Katılım
11 Ekim 2020
Mesajlar
1.388
Makaleler
1
Çözümler
6
Ben aktif olarak oynuyorum, bot denk gelmiyor. Ya sayısı çok çok az, yada tamamen kaldırıldı. Oyun güncelleme almıyor, fakat sunucular hala açık. Hile konusuna gelecek olursam, eskisi gibi uçan kaçan vs. bana hiç denk gelmedi son 2 aydır. Hile açanlar zaten anında banlanıyor.
 
KS
atakansogut

atakansogut

Centipat
Katılım
14 Mart 2020
Mesajlar
180
Bence sistemin yetiyorsa PUBG Steam al daha iyi ama oyun ölmedi onu söyleyeyim.

Anlık heves giderme ile oynamayı düşündüğüm için sanırım Steam'den alasım yok, zaten 1050 Ti ile ne kadar FPS alabilirim bilmiyorum.
Uzun zamandır girmediğimiz hesapların silinmesi gibi bir durum söz konusu mu peki? Siteden giriş yaptığımda benden bir kullanıcı adı belirlememi istedi çünkü.
 
Son düzenleme:

EgzoZ_FaN

Decapat
Katılım
1 Eylül 2018
Mesajlar
357
Çözümler
2
Yer
New Hanover
Az önce @Hortozazi ile çıktık. Güzel bir galibiyet aldık. Bot çok gerçekten de, son 10 kişiye kadar hala botların kaldığı olabiliyor. Ama yine de eğlenceli. Hiç olmazsa sona kalan elemanlar bot olmuyor.
 

Eren Yeşil166

Hectopat
Katılım
22 Aralık 2018
Mesajlar
2.674
Çözümler
4
Yer
51. Bölge
Zaten ölü doğmuştu. Steam PUBG dışında PUBG'nin varyasyonları berbat.
 
Katılım
3 Şubat 2017
Mesajlar
13.321
Makaleler
88
Çözümler
55
Yer
Çengelköy
Parası olan ücretli sürümünü, parası olmayan da emülatör ile mobil sürümünü oynuyor.
 
Yukarı