PUBG Lite oynarken USB çıkarma sesi gelmesi

Emri

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar, bugün PUBG Lite oynarken kasanın üst tarafındaki toz filtresini kaldırıp biraz kokladım ve geri taktım. Koltuğa oturunca USB çıkarma sesi geldi nedensizce. Ekran gitmedi, klavye mouse falan çalışmamazlık yapmadı ve bu olay sadece 1 kere oldu. Sizce neden olmuş olabilir?

Arkadaşlar, bugün PUBG Lite oynarken kasanın üst tarafındaki toz filtresini kaldırıp biraz kokladım ve geri taktım. Koltuğa oturunca USB çıkarma sesi geldi nedensizce. Ekran gitmedi, klavye mouse falan çalışmamazlık yapmadı ve bu olay sadece 1 kere oldu. Sizce neden olmuş olabilir?
Mouse veya klavye oynamıştır geri düzelmiştir. Bunu buraya neden yazma ihtiyacı duydun merak ettim. Bi sorun teşkil etmemiş ki.

Bende bu sıksık oluyordu. Sanırım sorunu anakartın arkasındaki usb yuvalarına taktığım mouse ve klavyenin yerini değiştirerek çözmüştüm. Bir daha olursa bunu dene.

Troll olduğunuzu düşünüyorum.

Troll olduğunuzu seziyorum.

Sorunu zamanında bende yaşamıştım. Troll olması mümkün değil gibi. Gerçi ben Win 7'de yaşamıştım🤔.

Son düzenleme:
Troll olduğunuzu düşünüyorum.

Yazılarını okudum gerçekten de troll, rapor ettim.

Geri
Yukarı