PUBG Lite Oyun Başlamıyor

DOTx

Decapat
Arkadaşlar merhabalar PUBG Lite oyununu yeni indirdim. Oyunu başlat diyorum böyle duruyor daha sonra ise yine başlat butonu gelip oyun açılmıyor.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Adssız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var. Oyunun sitesinde indirme kısmındaki programları tekrardan yükledim ekran kartımı güncelledim, pubg lite ı sildim tekrar yüklüyorum bakalım düzelirse yazarım buraya :)

Aynı sorun bende de var. Oyunun sitesinde indirme kısmındaki programları tekrardan yükledim ekran kartımı güncelledim, pubg lite ı sildim tekrar yüklüyorum bakalım düzelirse yazarım buraya :)
Düzelmedi maalesef. Bekleyelim bakalım...
.

Kardeşim launcher'ı aç!! başlat'a basma dosya konumuna gir client'e gir ''PUBGLite uygulamasını aç.
Böyle bir client açılıyor ama bir şey olmuyor yine.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    60,6 KB · Görüntüleme: 730
Son düzenleme:
Beyler bu sorun pc ile alakalı format atmanız gerek çünkü uncheater'i bişey blockluyor ve blockladıgından dolayı uncheater başlamıyor başlamıdıgı için sizi hile sanıyor ve pubg lite açılmıyor.
Oyun garenaya eklenirse türkler için size bunun çözümünü atıcam. aynı olay bendede var uncheateri bypasslayıp giriyorum garenadeyken. fakat pubg lite otomatik dosyaları güncelledigi için bişey yapamıyoruz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı