PUBG Lite oyuncuları kötü mü?

Kardeşim PUBG Steam'a ilk çıktığında rekor üstüne rekor kırdı ve en çok satılan listesine girerken aynı anda en fazla kullanıcı sayısı yakalayan oyun oldu. Ortalama 80 tl'den satışı vardı. Oynayanların hepsi sistemi gelişmiş ve oyuna 80 tl bayılmış kişiler, lakin PUBG LİTE adı üstünde 'daha düşük donanımlar' için çıkmış bir oyun ve daha yeni çıktığından dolayı çok oyuncusu yok. Ayrıca adam 80 tl verip ultrada şahane grafiklerde oynadığı oyunu bırakıp PUBG LİTE oynamadığı için oyun boş kalan yerlere bot atıyor. Bu botlar olduğu yerden sana bakıp canı isteyince ateş etmesinin yanı sıra paraşütle de inmiyor.

Bende Bootcamp'e niye bu kadar az adam iniyor diyordum. :D

Altın ligine geldiğinde zorlanmaya başlarsın, bot sayısı azalsın. Lite oyuncuları genelde oyunu ilk kez oynayan oyuncular, veya mobilden geçenler, o yüzden de kolay geliyor olabilir.

Normal pubg oynuyorumda arada sırada tek kalınca giriyorum her girdiğimde genelde +15 kill oluyor :D

Bir ara çok bot çıkıyordu şuan durumu bilmiyorum ama basit bir oyun güzergahı çizerek oynarsan daha rekabetçi ortam yakalanabilir. 1. olacağım diye kendini yırtmamak önemli kalabalık olması muhtemel yerlere atla mesela bootcamp school pecado gibi haritaların genelde aksiyonu bol olan yerlere eminim oraya atlayan iyi oyuncularda vardır.

silah sekmeleri çok farklı değil hatta bana aynı gibi geldi ama bence oyuncu kalitesinde fark var.

PUBG eski bir oyun 2 yıl geçmiş ama hala aktif bir platform.
Lite yeni ve oynayanı daha az bence TR gibi ülkülerde tutar emülatorden mobil oynacağına onu oynayan çok olacaktır diye düşünüyorum. Yayını yapan aktif yayıncılarda var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı