PUBG Lite "You cannot play the game on this device anymore" Hatası

AtakanSezer

Decapat
Oyunu dün aksam indirdim ve oyunu 5 10 dakika gibi bir sure oynadiktan sonra bu hatayi verip oyundan atiyor. Herhangi bir sekilde hile programi veya baska bir program kullanmiyorum hatanin cozumunu bilenler lutfen yardimci olabilir mi?

Çözüm
Kendini savunmana gerek yok, senin gibi bu hatayı alan çok kişi var. Hile filan açtığımızdan değil oyunun kendi hatası. Donanım banı yediğimizi belirtiyor hata. Anakartın kimlik bilgilerini değiştirerek sorunu çözenler var fakat önermem. Oyunun bu hatayı çözmesi gerek.
Kendini savunmana gerek yok, senin gibi bu hatayı alan çok kişi var. Hile filan açtığımızdan değil oyunun kendi hatası. Donanım banı yediğimizi belirtiyor hata. Anakartın kimlik bilgilerini değiştirerek sorunu çözenler var fakat önermem. Oyunun bu hatayı çözmesi gerek.

Çözüm
Umarım en kisa zamanda bu sorunu çözerler. Araştirmadigim yer kalmadi. Ticket attim fakat geri donus yapmadilar. En iyisi beklemek gibi geliyor şuan için. Teşekkürler

Evet arkadaşlar biraz önce PUBG Lite üzerinden bu konu hakkında Ticket'ime cevap geldi. Sorunun sebebi son zamanlarda geliştirmiş oldukları Anti Cheat sisteminden dolayı cihazımda 3. parti bir yazılımın olduğunu ve sorunun bu yüzden kaynaklandığını söylediler. Bilgisayarımda herhangi bir 3. parti yazılım olmamasına rağmen böyle birşeyle karşılaşmam garip. Tekrardan geri dönüş yaptım umarım en kısa zamanda geri cevap alıp bu sorunu çözebilecekler.

Hello Atakansezertrtr,

Thank you for writing to PUBG LITE support team.

I’d be happy to assist you with your questions about the error message.

We have recently implemented a new anti-cheat feature to discourage players from gaining unfair advantages in the game. We're adding a policy that collects hardware information about suspicious cheating program users and block access to the game. The reason you are getting this error due to the detection of third party applications installed in the system.

@AtakanSezer ben sırf bu oyun için dün akşam bilgisayarımı formatladım
Keşke böyle sıkıntılar yaşanmasa fakat biraz anlayışla karşılayıp sabırla beklemek daha iyi. Sonuçta oyun şuan beta aşamasında ve eminim yakın zamanda ticket'ime cevap gelicek ve bu sorunu halledeceklerdir. Cevap geldiği an tekrardan buraya yazıcam şuanlık tek yapmamız gereken sabırla beklemek :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı