PUBG Lite "You cannot play the game on this device anymore" Hatası

StimBlack

Decapat
Merhaba, PUBG Lite'a giriyorum 5-10 dakika sonra oynarken bu hatayı alıyorum. Youtube'a bir kaç kişi atmış video ama ona da güvenemedim. Birde linkleri virüslü, ekran kartının seri numarasını değiştiriyorlar. Rica etsem bilgisi olan halledebilir mi şu sorunumu?

Cihazınız banlanmış. Artık hackerların cezaları çok büyük oluyor. Aşağıda Pubg ekibinin bu konudaki çalışmalarına göz atabilirsiniz.

Cihazın banlandı ise format atmadan o banı kaldıramazsın serial banlamışlar.
Yanlış bilgi vermek istemem ama Formatlada geçmez bu bence . Arkadaşımın başına da gelmişti HWID değiştiren programlar vardı onlarla ugraşa uğraşa bişeyler yapmıştı, öyle düzelmişti.

Bende onlarla uğraştım ama banı kaldıramadım.
Orjinal oyun değilde. Bir zamanlar Dayz isimli oyunun crack sunucusunda takılıyorduk. HWID Ban oldugundan şüpheliyim ama admini arkadaşımı banladığında formatı denemişti fakat olmamıştı. Daha sonradan HWID değiştirme programları ile ugraşırken açmıştı .

Orjinal oyun değilde. Bir zamanlar Dayz isimli oyunun crack sunucusunda takılıyorduk. HWID Ban oldugundan şüpheliyim ama admini arkadaşımı banladığında formatı denemişti fakat olmamıştı. Daha sonradan HWID değiştirme programları ile ugraşırken açmıştı .
Format atarken HWID değişir zaten ama ben format ile HWID banı kaldırmayı başarırken toptan bilgisayarı sıfırlamıştım ne var ne yok silinmişti. 2. harddisk bölümüne kurdu ise değişmemiştir belki ama bilgim yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı