PUBG Lite "You cannot play the game on this device anymore" Hatası

StimBlack

Decapat
Merhaba, PUBG Lite'a giriyorum 5-10 dakika sonra oynarken bu hatayı alıyorum. Youtube'a bir kaç kişi atmış video ama ona da güvenemedim. Birde linkleri virüslü, ekran kartının seri numarasını değiştiriyorlar. Rica etsem bilgisi olan halledebilir mi şu sorunumu?

cihaz balandıysa zaten seri no ya da mac adresinden banlanmıştır. format kurtarmaz bu bir.. ancak hiç kimse de "kardeşim?! neden oyunda hile yapıp emek çalıyorsun??" dememiş bu da iki

Arkadaşımda aynı hatayı alıyor ve daha önce LOL harici hiçbir oyun oynamadı bilgisayarında. Arkadaşlar hile demeden önce bir sorgulamak lazım başka birşeyden kaynaklanıyor mu bu hata diye. Burada ki herkes kolaya kaçmış hile demiş.

Ne hilesi arkadaşım ya? Bu hatayı alan yüzlerce kişi var. Sosyalde açtığım konutu 6 binden fazla görüntülenme almış bu kadar kişiye hile diyorsunuz daha oyun yeni çıkmış. Bir sıkıntı var ve oyun hala çözmedi.

Oyunu sirf merakımdan yükledim, belki iş yerinden arkadaşlarla filan oynarız diye onlara da yüklettim. (Hepsi mobilci aralarında gamer pc si olan bir tek benim :( ) normalde ilk çıktığından beri PC versiyonunu oynarım, 1000 saati bulmuşumdur. Hala da oynarım. İşte daha sıcağı üstünde iken yüklediğim oyunda yere indim, hatta atlama mekaniği pc den farklı olduğu için oldukça da kötü indim. 2 dakika boyunca oyunda sadece "koştum" ve sonra malum hatayı aldım. Araştırdım hwid banmış. Baktım redditte filan epey mağdur var. Hile işte deyip kestirip atan arkadaşlar yanılıyor kısacası. Bu arada normalde pek oynamayacağım oyunda böyle bir durum oluşunca dur bakalım bir supporta yazayım dedim. Supportun mesaji hepten rezalet, isteyene yazışmaları atabilirim, arkadaşlar "hesabınız banlanmış yapacak bir şey yok" deyip kestirip atmışlar. Hesabın banlı olmadığını belirten sinli kaflı bir mesaj attım kendilerine, başka bir kopyala yapıştır mesajı yolladılar. Yeni gelistirdigimiz sistem şüpheli program tespit etti ondan banladık diye. Keşke uber sisteminiz o programi tespit edince oyunun başlamasına izin vermeseymiş? Support filan yalan dolan kısaca. Burada bilgi sahibi olmadan hile yapmışın işte yav diyen arkadaşlar bile daha support :) en azından kopyala yapıştır değiller. İsin daha daha garip kısmı oyun banlamaya rağmen 10 dk ya yakın oynama imkani sunuyor. Yani o sürede gerçek bir hileci aksiyonlu bir yere atlayıp oyunun çeyreğini cok rahat temizler. Maksat trolluk olsun. Ki oyun o kadar basit ki, 7-8 kill alır hile yapmayan biri zaten o sürede. Oyun şu haliyle büyük skandala imza atarak doğmuş. Oynayacak arkadaşlara Allah sabır versin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı