PUBG Lite'da Botlarla mı Savaşıyoruz?

HakanCT

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tarkov
Daha önce hiç PUBG oynamamıştım. Rekabetçi FPS oyunlarına alışkınım. PUBG Lite ücretsiz olduğundan arkadaşımla indirip deneyelim dedik. İkinci maçımızda ben 13, arkadaşım 10 kill aldı. PUBG Lite oyuncuları aşırı derecede kötü mü yoksa oyunda botlar mı var? Sanki bu tip söylentiler dolaşıyordu bir zamanlar diye hatırlıyorum. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

"Yok canım, sen çok iyisin" diyenlere teşekkür ediyorum. :D

Son düzenleme:
Sen iyisindir orası kesin de ama PUBG Lite ve PUBG mobilde botlar mevcut olduğu kesin. Bu nedenle kill sayın bu kadar yüksek. Sadece orijinal PUBG’de bot yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maç hızlı buldu ama oyun beta olduğu için ve kestiğimiz adamlar aşırı saçma hareketler yaptığından olabileceğini düşünüyorum. Bakalım ne çıkacak.
Dostum maçı hızlı bulması senin 4 kişilik ekibinin tamamlanmasından kaynaklı. Geriye kalanların bot olması oyunun umrunda değil, İlk dört şart.

Mobile'de oyuna girince ilk 5 dakika tüm botlar haritadan temizleniyor geriye kalanlar normal insanlar oluyor. Büyük ihtimalle Lite için de geçerli bu.

Mobile'de oyuna girince ilk 5 dakika tüm botlar haritadan temizleniyor geriye kalanlar normal insanlar oluyor. Büyük ihtimalle Lite için de geçerli bu.
İlk oynadığım sıralar binanın çatısındayken alt kata bot girdi, ben de normal insan girdi sanıyorum. 3,4 dakika çatıda adam diye botun gitmesini bekledim. En son dayanamıyıp indiğimde bot avel avel yere bakıyordu. 1 seviye kask ve 1 seviye yeleğiyle öylece öldü yiğidim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı