PUBG Lobiye Dönerken Donuyor

Aerecky

Hectopat
Daha fazla  
PUBG'de lobiye dönerken donuyor ve lobiyi yenilediğimde düzeliyor ama birkaç saniye beklemem gerekiyor ki lobiyi yenile seçeneğinin çıkması gerekiyor. Alttaki ekranda takılıyor. Yardım ederseniz sevinirim.
  • Windows sürümüm: 8.1 Pro
  • Ekran Kartım: GTX970
20190512002449_1.jpg

beyler bende aynı sorunu aylardır yaşıyordum dediğiniz gibi superonline ı arayarak port açtırdım sorun çözüldü çok teşekkür ederim hepinize beni kurtardınız bu dertten Allah razı olsun :)

Arkadaşalar pubg de lobiye dönme sorununu yapacagımız işlemle İNŞAALLAH çözmüş olacagız..
öncelikle IP adresimizi ögreniyoruz
Başlat/çalıştıra tıklıyoruz arama yerine CMD yazarak komut istemcisine ipconfig yazarak
IPv4......:karşısındaki yazan IP adresimizi ögreniyoruz..
sonra tarayıcıdan modem arayüzüne giriş yaparak PORT YÖNLENDİRME kısmına girerek +yeni baglantı noktası adresleme ye tıklayarak verdigim resimdekileri bilgileri yazıp kaydet diyerek modemimizi kapatıp açıyoruz.
Bu işlem sonunda düzelmezse müşteri hizmelerini arayarak aynı işlemi müşteri hizmetlerine yaptırıyoruz.
selamunaleyküm kardeşim dediğin gibi yaptım ama olmadı yardımcı olurmusun çıldıracağım bıktım bu sorundan şimdiden teşekkürler
onu bilmiyorum ama çok kısa bir işlem 5dk nı almaz

beyler bende aynı sorunu aylardır yaşıyordum dediğiniz gibi superonline ı arayarak port açtırdım sorun çözüldü çok teşekkür ederim hepinize beni kurtardınız bu dertten Allah razı olsun :)
kardeşim müşteri hizmetlerine port için numara verdinmi yoksa kendilerimi halletti ?

Son düzenleme:
selamunaleyküm kardeşim dediğin gibi yaptım ama olmadı yardımcı olurmusun çıldıracağım bıktım bu sorundan şimdiden teşekkürler

kardeşim müşteri hizmetlerine port için numara verdinmi yoksa kendilerimi halletti ?
numara verdim TCP/UDP 27015 27030 bunu ve ip adresimi verdim ip adresini de nasıl bakacağını yorumlarda yazmışlar
''Başlat/çalıştıra tıklıyoruz arama yerine CMD yazarak komut istemcisine ipconfig yazarak IPv4......:karşısındaki yazan IP adresimi ve TCP/UDP 27015 27030 Bilgilerini verdim port bağladılar ve sorunum çözüldü. ''
bu şekilde yaptım
NOT: Eğer modeme reset atarsanız port gidecek tekrar açmak zorunda kalacaksınız kapatıp açınca sıkıntı olmuyor

numara verdim TCP/UDP 27015 27030 bunu ve ip adresimi verdim ip adresini de nasıl bakacağını yorumlarda yazmışlar
''Başlat/çalıştıra tıklıyoruz arama yerine CMD yazarak komut istemcisine ipconfig yazarak IPv4......:karşısındaki yazan IP adresimi ve TCP/UDP 27015 27030 Bilgilerini verdim port bağladılar ve sorunum çözüldü. ''
bu şekilde yaptım
NOT: Eğer modeme reset atarsanız port gidecek tekrar açmak zorunda kalacaksınız kapatıp açınca sıkıntı olmuyor
Kendim modem arayüzümden port açamaz mıyım ? Çünkü eminim babam bu oyun için asla superonline ı aramaz ve bende 18 yaşımda değilim.

Kendim modem arayüzümden port açamaz mıyım ? Çünkü eminim babam bu oyun için asla superonline ı aramaz ve bende 18 yaşımda değilim.
onu bilmiyorum modem ayarlarında port yönlendirme seçeneği var ama biz açabiliyor muyuz emin değilim bi modemin modelini kullanarak araştırma yap bence açılır bi dene istersen olmazsa silersin orda kolay bir arayüzü var

Fotoğraf da attım karalı yerde senin ıp adresini yaz nasıl bakılacağını önceki mesajlarda biri yazmıştı cmd den bakılıyor bi dene büyük ihtimal olur

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    24,9 KB · Görüntüleme: 96
Son düzenleme:

Geri
Yukarı