PUBG lobiye dönerken takılma ve reset

FurkanAdak

Hectopat
Daha fazla  
Playerunknown's Battlegrounds'da öldükten sonra lobiye dönerken ekran takılıyo ve reset atmam gerekiyo. Bi çözümü varmıdır? Windows 10 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
aynı sorun bendede var. windos10 güncelledim ekran kartım son sürüm. yine aynı sorun var. yardım edebilirmisiniz???

• Windows 10 sürümünüz
  • Ekran kartınız
  • Ekran kartı sürücü sürümünüz
Bunları belirtin.

a10 7890k radeon r7 overclok yapılmadı.
Crimson ReLive Edition 17.4.4 ekran kartı sürücüsü
windows 10 versiyon 1607 x64

• Windows 10 sürümünüz
  • Ekran kartınız
Bunları belirtin.
Recep Bey aynı problemden ben de müzdaribim windows ve ekran kartı sürücülerim güncel olmasına rağmen lobiye dönüş yaparken takılıyor başka bi öneriniz var mıdır düzeltebilmek için bu problemi?

Bende aynı sorunu yaşıyorum pubgde öldüğüm zaman oyun donuyor siyah ekranda kalıyor oyunu görev yöneticisinde açtığımda pubg.exe çalışmayı durdurdu diyor nasıl çözebilirim bunu ?

hatayı daha düzeltemedim başka fikri olan varmı ?
oyundayken cpu %20 öldüğümde lobiye dön diyorum cpu birden %4 e düşüyor diğer ram bellek falan normal değerde çalışıyor sorun nedir !!
Sorun çok basit gameeseting i açıyoruz başta 70 altaki. 000 olanlara 100 yazıyoruz
daha detaylı anlatırmısınız ?
  • Windows 10 sürümünüz
  • Ekran kartınız

Bunları belirtin.
hepsini yaptım bir türlü olmadı cpu kaybı oluyor oyundayken cpu %25 35 arası 60 fps akıyor ama lobiye dön diyorum cpu %35 ten %2 ye 3 e düşüyor ramlar normal seviyede çalışıyor !!

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı