PUBG mi CS:GO mu oynamalıyım?

Üstadı'm

Decapat
Yakında kurslarım başlayacak ve ders çalışmam gerecek. Boş zamanlarımda hangi oyunu oynamalıyım sizce? Hangisi daha fazla zaman tasarrufu eder ve bana oyun hevesimi aldırır?

Seçimi bize bıraktınız, kesinlikle PUBG...(CS:GO'yu birkaç saat oynamış biri olarak, hiç girme o topa diyebilirim. Lütfen yapma bunu kendine. PUBG'de de hile yapan acizane korkak mahlukatlar var ama atmosferi çok farklı. Açık dünya bilirsin).

cs go yu tavsıye ederım. cunku ; csgo rekabetcı macların dısında farklı sunucuların sundugu modlarda var. surf, kz , olum macları vs vs. yanı kısıtlı zamanlarda gırıp vakıt gecırmek ıstıyorsan eglenebılecegın farklı modlar oldugundan cs go oynamanı tavsıye edıyorum.

pupg nın yerı baska ve hakkaten zevk alarak oynaman ıcın cok fazla vakıy gecırmen lazım.

Kendinizi (Hayal gücünüzü) küçük bir haritada sınırlamanız ne kadar doğru olur.
PUBG'de tuzaklar kurarsınız, pusu atarsınız, araba sürersiniz ve daha birçok olay (Arada PUBG Lite ve mobil oynarım. Normal PUBG oynamadım, şu sıralar oynamam da).

Hiç biri bence hile dolu. Onun yerine hikayeli oyun oyna daha iyi bağımlılık yapmaz fazla samuray tarzı kesme tarzı Batman Arkham Knight tarzı oyunlar oyna bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı