PUBG mi CS:GO oynamalıyım?

Öncelikle bayramınız mübarek olsun ve merhabalar. En çok oynadığım olan oyun CS:GO (hatta CS:GO'dan başka oyun oynamıyordum) son 3-4 aydır oynamıyorum. Dün son sahura kadar oynayayım dedim. Oyuna yine aşık oldum. Fakat PUBG satın alıp PUBG oynamak istiyorum. CS:GO'yu bıraktığımdan beri PUBG Lite oynuyorum. İyi de oynuyorum ve eğleniyorum. Fakat CS:GO'ya yine aşık oldum ve PUBG'yi bırakmak istiyorum. Ama sizce hangisini oynamalıyım bugün CS:GO rekabetçi girdim eskisinden daha iyi oynuyorum gibi geldi. Yani unutmamışım oynamayı. Sizce hangisini oynamalıyım? CS:GO'yu daha çok istiyorum gibi geldi. Zamanım olsa hepsini oynarım fakat hem Minecraft hem PUBG hem de CS:GO olmaz. Günlük neredeyse 2 saat oynayabiliyorum. Yaşımı küçük sanmayın ailem öyle istiyor. Ve Minecraft videoları çekiyorum. Minecraft öncelikli oynuyorum yani. Sizce hangi oyun PUBG satın alıp oynamak mı yoksa CS:GO mu?

Saçma bir konu açmış olabilirim kusuruma bakmayın dün geceden beri bunu düşünüyorum.

Bro en iyisi hiçbirini oynama CS:GO artık oyun değil biliyorsunuz ki VAC'ın destekleriyle artık hile oyununun bir modu oldu PUBG'de hile oyununun bir oyun modu en iyisi gel senle santranç oynayak :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı