PUBG Mobile 10 yıllık ban attı

merxtk

Hectopat
Arkadaşlar selamlar. Emülatörden PUBG Mobile oynuyordum. Oyun sırasında 10 yıllık ban yedim. Hiçbir hile kullanmadım. Otomatik nişan almaya dayalı oyun dosyaları değiştirmek tarzında bir yazı yazıyordu. Ne yapmam gerekiyor? PUBG Mobile e-posta attım ama düzgün bir dönüş yok. Yardımcı olabilir misiniz?

Siz mobil oyunu bilgisayardan oynayarak hak etmişsiniz zaten.
Kanka ne alaka emülatör desteği var oyunda.
Desteğe güzelce durumu izah et. Zaten PUBG Mobile iyice bitti hile olmayanlara ban atıyor hilelere atmıyor oyun artık bozdu kendini.
E mail atıyorum tencent'e ama geri dönüşte oyun için destek falan diyor oraya giriyorum e-mail adresine yönlendiriyor kime ne yazacağım anlamadım ki
Eğer haklıysanız dönüşe cevap verirler ve banınız açılır.
Haklıyım hiçbir hile yapmadım. Normal derecesiz livikte oyundaydım. Birden ban yedim oyundan attı.
Arkadaşlar gülücük atmayın. Malum sebepten ceza yedim. 😆
@merxtk sisteminde hangi programlar yüklü?
Yani nasıl bir program sorun çıkartıyor ki ? Oyunu Gameloop ile oynuyorum. Bundan önce de çok oynadım hiçbir zaman böyle bir şeyle karşılaşmadım. Yani eskiden olupta şuan farklı olan bir uygulama yok bilgisayarda.
10 sene bekle ölmezsin ya.
Evlenince falan oynarız artık ne diyelim :D

Kanka ne alaka emülatör desteği var oyunda.

E mail atıyorum Tencent'e ama geri dönüşte oyun için destek falan diyor oraya giriyorum e-mail adresine yönlendiriyor kime ne yazacağım anlamadım ki

Haklıyım hiçbir hile yapmadım. Normal derecesiz livikte oyundaydım. Birden ban yedim oyundan attı.

Yani nasıl bir program sorun çıkartıyor ki? Oyunu GameLoop ile oynuyorum. Bundan önce de çok oynadım hiçbir zaman böyle bir şeyle karşılaşmadım. Yani eskiden olupta şu an farklı olan bir uygulama yok bilgisayarda.

Ben normal PUBG de bazı sistemi hızlandırıcı program kullandım diye ban yemiştim, ondan dolayı sordum.

Attığım sitedeki en alt kısımda bulunan"Bize ulaşın" butonuna gerekli bilgileri görerek yardım alabilirsiniz.

Gönderdim bakalım bir de burayı deneyelim. İnşallah açılır. Vallahi yapsam gam yemem ama yapmadan ban yiyince koyuyor. Resmen iftira yani
Eyvallah teşekkür ederim:(

Arkadaşlar selamlar. Emülatörden PUBG Mobile oynuyordum. Oyun sırasında 10 yıllık ban yedim. Hiçbir hile kullanmadım. Otomatik nişan almaya dayalı oyun dosyaları değiştirmek tarzında bir yazı yazıyordu. Ne yapmam gerekiyor? PUBG Mobile e-posta attım ama düzgün bir dönüş yok. Yardımcı olabilir misiniz?
Ben perma yedim 10 yıl biter be.
Gönderdim bakalım bir de burayı deneyelim. İnşallah açılır. Vallahi yapsam gam yemem ama yapmadan ban yiyince koyuyor. Resmen iftira yani

Eyvallah teşekkür ederim:(
Bu arada hiç bir şey bekleme en kötü sisteme sahip PUBG destek sistemi, neden ban yediğini bile söylemiyorlar.

Geri
Yukarı